اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

همکاری بایننس و MoneyGram

salamcrypto

بایننس شریک سابق ریپل یعنی شرکت مانی گرام را به عنوان روشی برای تجارت ارز های دیجیتال در کشور های عربی اضافه کرد.
بایننس به تازگی در پستی در بلاگ خود اعلام کرد که تعداد روش های پرداخت و خرید و فروش را برای مشتریان خود در جهان عربی گسترش داده و شرکت مانی گرام شریک سابق ریپل را اضافه کرده است.
بایننس بزرگترین صرافی دیجیتال جهان این خبر را منتشر کرده که استخر های پرداخت خود را برای معامله گران در کشور های جهان عرب با دو پلتفرم جدید گسترش داد: MoneyGram و  CashU
همانطور که در اوایل هفته گزارش دادیم، شرکت ریپل که شرکت مادر هفتمین ارز دیجیتال برتر جهان است همکاری خود را با شرکت  مانی گرام که در سال 2019 آغاز شده بود پایان داد.در ماه فوریه مانی گرام که در سانفرانسیسکو مستقر است معاملات ریپل را به دلیل دادخواست سازمان بورس علیه ریپل به تعلیق در آورد.
طبق گزارشات قبلی رسانه ها رپیل بزرگترین سهام دار مانی گرام بود که در اواخر نوامبر سال 2020 حدوداً 33 درصد از سهام خود در این شرکت را فروخت.پس از اتمام یافتن این شراکت بین مانی گرام و ریپل، سهام مانی گرام هفت درصد سقوط کرد و در حال حاضر با رشد بسیار ناچیزی با قیمت 6.90 دلار معامله می‌شود.
ریپل حتی بعد از خرید سهام این شرکت با سرمایه گذاری در آن از این شرکت حمایت می‌کرد و این شرکت بیشترین سود خود را از ریپل بدست آورد. مانی گرام برای پرداخت های خود از ریپل و پلتفرم آن استفاده می‌کرد.ریپل پس از خاتمه یافتن این همکاری دچار ضرر و اصلاح قیمت نشد و در یک ماه اخیر قیمت حدوداً 12 درصد رشد داشته و حدوداً با 0.47 دلار معامله می‌شود.
نظر شما چیست آیا ریپل بی توجه به دادخواست سازمان بورس و پایان یافتن همکاری خود با مانی گرام و لیست نشدن در صرافی های آمریکایی توانایی ادامه دادن به رشد خود را دارد؟
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  سود 500000 دلاری ماینر های اتریوم  فقط در یک ساعت

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا