اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

Uniswap، آغاز به کار 4 استخر استخراج رمزارز UNI از 18 سپتامبر را اعلام کرد

salamcrypto

سپتامبر یک ماه شلوغ برای سیستم عامل محبوب وام دهی DeFi یعنی Uniswap  بوده است. پروتکل محبوب اتریوم اعلام کرد برنامه اولیه نقدینگی UNI در زمینه استخراج نقدینگی که قرار است از 18 سپتامبر به طور مستقیم ادامه یابد تا 17 نوامبر ادامه دارد. در اصل چهار استخر زیر  را در V2ی Uniswap مورد هدف قرار خواهد داد.

طبق پست رسمی وبلاگ ، استخرهای استخراج نقدینگی مورد بحث – USDT ، DAI ، USDC و WBTC ، قرار است برای پاداش دهی UNI باز شوند که امکان تخصیص 5 میلیون  رمزارز بومی در هر دوره ، در دوماه آینده  را دارند. از فردا بیشتر به 83،333.33واحد UNI در هر استخر در هر روز یا 54واحد UNI در هر استخر در هر بلوک تجزیه می شود.

“پس از 30 روز ، Uniswap تمام UNI را که به خزانه داری Uniswap واگذار می شود ، کنترل خواهد کرد. در این مرحله ، حاکمیت می تواند به اختصاص UNI به کمک های بلاعوض ، مشارکت های استراتژیک ، ابتکارات حکمرانی ، استخرهای اضافی برای استخراج نقدینگی و سایر برنامه ها رای دهد. “

این توسعه همراه با توافق نامه UNI، پروتکل Uniswap است  که به صورت مستقیم در شبکه اصلی اتریوم پخش می شود.

پس از  آن اتفاق،معاملات معلق در اتریوم شاهد جهش قابل توجهی بودند. در حالی که نمودار به حالت عادی برگشته است ، این نشان دهنده این واقعیت است که UNI مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. این روند باعث افزایش  ، هزینه های Gas نیز می شود.

استخر استخراج ارزدیجیتال uni
آغاز بکار 4 استخر استخراج ارزدیجیتال uni

این خبر باعث شد تا Coinbase Pro نام توکن را در پلتفرم خود لیست  کند. براساس این اعلامیه ، رمزارز  UNI در تمام حوزه های قضایی تحت پوشش پلتفرم رمزارزی به جز نیویورک در برابر دلار آمریکا قابل معامله خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  گسترش فعالیت های رمزارز چیلیز

این موضوع نقطه قوتی برای توکن UNI در روزهای آینده می باشد زیرا Coinbase Pro یکی از محبوب ترین پلتفرم های صرافی در جهان است و کاملاً با مقررات سازگار است. از این رو ، فهرست کردن اطلاعیه ها در این پلتفرم برای هر توکن ، نشانه ای  از اصالت پروژه را نشان می دهد. اگر تاریخ بخواهد تکرار شود ، UNI می تواند شاهد افزایش هایی  در روزهای آینده باشد.

Uniswap برای حل مشکل صرافی های غیرمتمرکز – نقدینگی ،یعنی  امکان اینکه صرافی ها توکن  ها را عوض کنند ،بدون اینکه به خریداران و فروشندگان این نقدینگی بستگی داشته باشند، را می دهد . از این رو ، با توجه به جذابیت استخراج نقدینگی همراه با افزایش تمایلات DeFi ، محبوبیت Uniswap در میان فعالان بازار و مفسران به طرز چشمگیری افزایش یافت.

در حالی که هفته گذشته TVL پس از اعلامیه SushiSwap به دلیل انتقال رمزنگاری به ارزش 830 میلیون دلار به پروتکل فورک ، به میزان قابل توجهی کاهش یافت ، Uniswap در عمل بازگشت و با  “پروتکل کپی” خود در جدول پیشروهای  DeFi قرار گرفت.

منبع:کوین گپ


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا