اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شرکت ها به دنبال فروش بیت کوین خود و سرمایه گذاری در بازار طلا

salamcrypto

پس از اینکه بیت کوین به سطح قیمتی بشدت پایین 30 هزار دلار نیز رسید، تحلیلگران  JPMorgan Chase اظهار داشتند که سرمایه گذاران بزرگ و موسسه هایی که در بازار ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کردند به دنبال فروش بیت کوین های خود و سرمایه گذاری در طلا هستند.
در این یادداشت تحلیلگران  JPMorgan به مشتریان این بانک پیشنهاد دادند که به بازار طلا بازگردند و در این فلز گرانبها سرمایه گذاری کنند، بیت کوین در اواسط ماه آپریل بخاطر سرمایه گذاری شرکت ها حتی به سطح قیمتی 64 هزار دلار نیز رسید.
بنا به داده های موجود در صرافی های شیکاگو و با استناد به قرارداد های آتی این رمزارز می‌توان گفت که بیت کوین از مارچ 2020 تاکنون دچار همچین ریزش قیمتی سنگینی نشده بود.
جریان ورودی به بیت کوین نشان دهنده کاهش علاقه موسسات به سرمایه گذاری در این رمزارز است چرا که در اکتبر سال گذشته جریان ورودی به بیت کوین بسیار زیاد بود.
با وجود کاهش قیمت شدید بیت کوین و توصیه تحلیلگران JPMorgan به سرمایه گذاری در طلا، آنها همچنان به افزایش قیمت بیت کوین در بلند مدت باور دارند و تارگت آنها در بلند مدت رسیدن بیت کوین به سطح قیمتی 140 هزار دلار است.
در ژانویه تحلیلگران  JPMorgan پیش بینی کردند که بیت کوین به طور بالقوه به جایگزینی جذاب برای طلا تبدیل خواهد شد و در بلند مدت به 146 هزار دلار خواهد رسید.
این اظهارات تحلیلگران JPMorgan به دنبال یکی از سنگین ترین اصلاح قیمت های تاریخی بیت کوین است، بیت کوین حتی به سطح قیمتی 30 هزار دلار نیز رسید و در زمان نگارش این خبر پس از 0.3 درصد کاهش قیمتی در شبانه روز اخیر در سطح قیمتی 39478 دلار معامله می‌شود.
شما همراهان زوم ارز، بیت کوین را در بلند مدت در چه سطح قیمتی می‌بینید؟

بیشتر بخوانید:  سرمایه گذاری VISA در پنج حوزه ارز های دیحیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا