اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هجوم شرکت ها به اتریوم 😍

salamcrypto

در هفته گذشته شرکت ها و علی الخصوص شرکت CME به بازار اتریوم هجوم آوردند و محصولات اتر را خریداری کردند. خرید ها نشان می‌دهد که در هفته گذشته 80 درصد اتریوم خریداری شده توسط شرکت ها بوده است.
مدیر دارایی Crypto CoinShares گزارش داده است که سرمایه گذاری در هفته گذشته در بازار ارز های دیجیتال افزایش یافته است که اکثریت این سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال اتریوم بوده است.
در این گزارش آمده است که از 245 میلیون دلار ورودی به بازار ارز های دیجیتال در هفته گذشته، 80 درصد یا 195 میلیون دلار آن بر روی محصولات اتر سرمایه گذاری شده است که منوط به پیش از آغاز قرارداد های  Chicago Mercantile Exchange می‌باشد.

به طور مقایسه ای، بیت کوین 41.9 میلیون دلار از جریان هفتگی را به خود اختصاص می‌داد که در مجموع یک سال به رقم 2.02 میلیارد دلار می‌رسید.
این گزارش نشان می‌دهد که سرمایه گذاران تنوع خرید های خود را بیشتر کرده اند. همچنین می‌گوید تمایل سرمایه گذاران به خریداری ارز دیجیتال و نگهداری آن بیشتر شده است.
” ما باور داریم که سرمایه گذاران به تنوع بیشتر هستند و با ساز‌ و کار اتریوم بسیار راحت هستند. بیت کوین از زمان دستیابی به اوج قیمت خود در 8 ژانویه 2021، کمترین میزان ورودی (42 میلیون دلار) در یک هفته را ثبت کرد.”
ارزش کل پول ورودی به محصولات دارایی های دیجیتال در سال 2021 تاکنون بالغ بر 2.6 میلیارد دلار است. در فقط شش هفته که از سال 2021 گذشته است، این مبلغ 2.6 میلیارد دلاری با 39 درصد از 6.7 میلیارد دلاری که توسط شرکت ها در سال 2020 سرمایه گذاری شد برابری می‌کند.
این گزارش اظهار دارد که حجم معاملات بازار ارز های دیجیتال همچنان بالاست که هفته گذشته به 670 میلیون دلار در روز رسیده بود.Grayscale با ثبت 33.4 میلیارد دارایی، بزرگترین موسسه ارز دیجیتال است.
اگرچه، بعد از اینکه قرارداد ها آغاز به‌کار کردند، قیمت اتریوم افزایشی شد و به اوج قیمت خود رسید و رکورد جدیدی را ثبت کرد.
منبع: cointelegraph.com

بیشتر بخوانید:  سرمایه گذار بزرگ آمریکا نمی خواهد درگیر بیت کوین شود .

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا