صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاندیدای کنگره باور دارد که کاردانو یک بلاکچین بهینه است

کاندیدای کنگره باور دارد که کاردانو یک بلاکچین بهینه است

کاندیدای کنگره و دوستدار رمز ارز، در عین انتقاد از بیت کوین، ادعا کرد که کاردانو، بلاکچینی بهینه است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در توییت اخیر، ژنیوری واکر، کاندیدای 33 ساله‌ی کنگره، کسی که نماینده‌ی حزب متحد مرکزی یوتا است، کاردانو را به عنوان یکی از نمونه‌های بلاکچین‌های بهینه توصیف کرد.

در عین حال، وی ادعا کرد که بیت کوین، بزرگترین رمز ارز جهان که بر گواه کار پرمصرف تکیه می‌کند، از نظر انرژی بهینه نیست.

واکر خود را به عنوان یک نامزد آینده‌نگر و عمل‌گرا معرفی می‌کند. پیش از ورود به سیاست، وی به عنوان یک مدیر محصول، فعالیت داشته است.

حزب متحد مرکزی یوتا به دنبال جلوگیری از قبیله‌گرایی در سیاست، از طریق تمرکز بر مشکلاتی که بسیاری از رای دهندگان بر آن توافق دارند، است.

در روز دوشنبه، واکر پس از نوشتن توییتی با این مضمون که بلاکچین‌ها می‌توانند بحران آب را حل کنند، با واکنش‌های منفی مواجه شد. کاربران زیادی، با دیدگاه مثبت وی نسبت به این فناوری نوین موافق نبودند. یکی از کاربران توییتر گفت: یوتا مستحق اتفاقات خوب نیست اما، مستحق بهتر از این است.

هرچند، واکر توضیح داد که ممکن است از طریق ادغام فناوری‌های بلاکچین و اینترنت اشیا، مدیریت پایداری، سازگاری و مصرف بهبود یابد.

بیشتر بخوانید:  مرحله اولیه و آزمایش رسمی رمزریال با مبلغ ۱ میلیارد تومان آغاز شده است

همچنین، این کاندیدا باور دارد که ممکن است بلاکچین بتواند بدهی افراد به کشور از سه دهه گذشته را از بین ببرد و داده‌های شخصی کاربران را در برابر شرکت‌های شبکه اجتماعی، حفظ کنند.

وی باور دارد که تا 10 سال آینده، مردم امکان مشاهده‌ی کاربرد بلاکچین را خواهند داشت. وی این فناوری را به اینترنت تشبیه کرد.

زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت کاردانو، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای کاردانو را مشاهده نمایید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا