استخر های ارزدیجیتالاستخراج ارزدیجیتال

آموزش کامل استخر انت پول antpool

آموزش کامل استخر انت پول antpool  ،در این مقاله قصد داریم تا به شما عزیزان آموزش دهیم که چگونه می توانید به استخر بزرگ و معروف ” AntPool ” متصل شوید و از آن استفاده کنید. متاسفانه ای پی ایرانی ها برای ورود به این استخر بسته شده است و ایرانی ها با رعایت بعضی از نکات می توانند از این استخر استفاده کنند.همچنین در این مقاله به جز آموزش ثبت نام به شما می گوییم که چگونه آدرس استخر را بردارید و اینکه آدرس کیف پول خود را در کجا وارد نمایید و در نهایت چگونه از طریق استخر antpool به استخراج ارز های دیجیتال بپردازیم. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا به صورت کامل شما را با این بزرگ ترین و معروف ترین استخر AntPool آشنا کنیم.

سلام کریپتو

آموزش ویدیویی اتصال به استخر Antpool


استخر Antpool چیست ؟

استخر Antpool چیست ؟
استخر Antpool چیست ؟

همانطور که می دانید، اگر بخواهید به تنهایی اقدام به استخراج ارز های دیجیتال کنید، امکان دارد که این کار موفقیت آمیز نباشد و یا اینکه حداقل تا زمان موفقیت آن فاصله زیادی داشته باشید. قطعا بارها شنیده اید که اگر به یک استخر متصل شوید، این مشکل شما حل خواهد شد و و زمان نتجیه گیری شما بسته به نوع ماینر و یا کارت گرافیکتان کمتر می شود و زودتر نتیجه می گیرید.

در مقاله های پیشین، با دیگر استخر ها آشنا شدید و دراین مقاله نیز قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین و معرفو ترین استخر ها آَشنا کنیم. استخر ” انت پول ” AntPool ” به دست مهندسین کمپانی ” بیت مین ” Bitmain ” راه اندازی شده است. اگر نام بیت مین را تا به حال شنیده اید اما نمی دانید که کجا، باید بدانید که بیت مین نام معروف ترین کمپانی سازنده تجهیزات ماینینگ می باشد. این کمپانی استخر ” AntPool ” را در سال 2014 تاسیس کرد و از همان سال نیز فعالیت استخر را آغاز کرد. تقریبا در سال 2018 بود که در تمامی رسانه های ارزدیجیتال منتشر که استخر ” AntPool ” جزء 5 استخر برتر قرار گرفته است. این موضوع موجب شد تا افراد زیادی به سمت این استخر روی ببرند و موجب اعتماد سازی بیشتر در بین کاربران شد.

همانطر که گفتیم این استخر متعلق به کمپانی بیت مین می باشد. افرادی که از دستگاه های بیت مین استفاده می کنند. پس از ثبت نام در پنل شما، امکاناتی فعال می شود و می توانید از آن امکانات به راحتی استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید ابتدا طریقه ثبت نام در استخر و سپس آشنایی با امکانات آن را بیاموزید.


مراحل ثبت نام به صورت کلی در استخر AntPool

 1. ثبت و تایید ایمیل
 2. ایجاد رمز عبور
 3. ساخت ای دی ID و وارد نمودن آدرس کیف پول
 4. انتخاب ارز دیجیتال مد نظر جهت استخراج
 5. کپی نمودن آدرس استخر و وارد کردن داخل پنل دستگاه ماینر ASIC

مزایا و معایب استخر AntPool

مزایا و معایب استخر AntPool
مزایا و معایب استخر AntPool

مزایا انت پول:

 1. امنیت بالا
 2. روش های پرداخت مختلف

معایب انت پول:

 1. کارمزد تراکنش ها نا مشخص است
 2. رابط کاربری نسبتا سخت و گمراه کننده

آموزش ثبت نام در استخر استخراج  AntPool

اتصال به استخر انت پول antpool ، در این قسمت می خواهیم به اتفاق یک دیگر یک حساب کاربری در استخر ” AntPool ” ایجاد کنیم. همانطور که در ابتدای مقاله آوردیم متاسفانه استخر ” AntPool ” ای پی های ایران را محدود کرده است. کاربران ایرانی برای ورود به سایت این استخر به آدرس www.Antpool.com از یک نرم افزار تغیر ای پی استفاده کنند تا بتوانند مراحل ثبت نام خود را طی کنند.

صرافی ایرانی کارت

شما می توانید در تصویر ذیل، صفحه اصلی این سایت را مشاهده کنید. برای اینکه بتوانید وارد مراحل ثبت نام شوید، بر روی گزینه “Registe  ” کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در استخر استخراج  AntPool

در این مرحله از شما می خواهد که یک ایمیل وارد کنید. باید توجه داشته باشید که ایمیل وارد شده یک ایمیل معتبر باشد زیرا پس از تایید نمودن ایمیل برایتان یک کد تایید ارسال می کند. پس از وارد نمودن ایمیل بر روی دکمه ” Register Now ” کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )

ثبت نام در انت پول

پس از کلیک بر روی گزینه ” Register Now ” به صفحه جدیدی منتقل می شوید. در این صفحه از شما می خواهد که ابتدا، کلمه ای که به ایمیل شما ارسال شده است را وارد کنید و پس از آن نیز می خواهد که یک رمز معتبر بنویسید. پس از وارد نمودن اطلاعات در فیلد های موجود باید بر روی گزینه ” Verification and complete registration ” کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )

وارد کردن مشخصات در انت پول برای ثبت نام

در این قسمت حساب شما به سادگی ساخته شد. حال در ابن مرحله باید برای خود یک ای دی ID مشخص کنید. برای انجام این کار بر روی گزینه ” Create a Sub-Acoount ” کلیک کنید. همچنین برای وارد نمودن آدرس کیف پول نیز باید بر روی آیکون ذره بین ضربه بزنید.

ثبت آدرس کیف پول در انت پول

حال ابتدا باید اقدام به وارد نمودن آدرس کیف پول کنید. همانطور که گفتیم بر روی آیکون ذره بین کلیک کنید تا صفحه ای همانند صفحه ذیل برایتان بارگذاری شود.

سرچ کوین مورد نظر

پس از تایید شدن آدرس کیف نوبت به ثبت ای دی می رسد. پس بر روی گزینه ” Create a Sub-Acoount ” کلیک کنید و سپس همانند تصویر ذیل اقدام به وارد کردن آدرس کنید و در انتها بر روی گزینه ” Create ” ضربه بزنید.

بیشتر بخوانید:  چگونگی گرفتن مجوز جهت راه اندازی فارم بیت کوین

ایجاد کردن

پس از وارد نمودن ای دی ID حساب شما به صورت کامل با موفقیت ساخته شد و حالا می توانید از امکانات این استخر استفاده کنید. در تصویر ذیل پس از بدو وود به شما آموش می دهید که چگونه آدرس استخر را به ماینرتان بدهید.

همانند تصویر ذیل

مطالب درباره پیکربندی

شاید برای شما این سوال پپیش بیاید که آدرس استخر را از چه جایی باید یادداشت کنیم؟

اگر صفحه را سمت پایین اسکرول کنید متوجه آدرس استخر می شوید. ابتدا در تصویر ذیل نوع آدرس دهی را ببینید تا به سراغ توضیحات تکمیلی برویم.

وارد کردن ادرس در استخر antpool

در این قسمت می بینید که برایتان آدرس استخر را نوشته است شما می توانید کپی کنید و در تنظیمات ماینرتان جای گذاری کنید. اگر دقت کنید می بینید که آدرس های نمایش داده شده مختص به ارز دیجیتال بیت کوین می باشد. اگر می خواهید آدرس ارز های دیگری را نیز داشته باشید همانند تصویر ذیل بر روی آیکون بیت کوین در بالا سمت راست کلیک کنید. حال می بینید که ارز های پشتیبان کننده نمایش داده شده است بر روی ارز دلخواه کلیک کرده و سپس آدرس مخصوص به آن ارز ها را یادداشت کنید. ( همانند تصویر ذیل )

مشخص کردن آدرس

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا برای ما 3 آدرس استخر نمایش داده شده است؟

پاسخ: اگر دقت کنید پورت تمامی آدرس ها متفاوت است. در اصل هدف از این کار این است که اگر یکی از پورت های استخر غیر فعال شد، عملیات استخراج متوقف نشود و عملیات استخراج به پورت دیگری منتقل شود. اگر آموزش راه اندازی ماینرها را خوانده باشید، به این نکته در آن جا نیز اشاره کرده ایم.

پس از ورود به صفحه اصلی استخر، برای شما گزینه های متعددی نمایش می دهد تا بتوانید با استفاده از آنها از تمامی امکانات این سایت استفاده کنید. متاسفانه رابط کاربری این استخر آسان نیست و قطعا کاربرانی که تا به حال با آن کار نکرده باشند با مشکل رو به رو می شوند. تقریبا از ابزار و گزینه های زیادی در رابط کاربری این استخر استفاده شده است. شما می توانید صفحه اصلی استخر را پس ا ورود در تصویر ذیل مشاهده کنید.

هش ریت

همان طور که گفتیم، شما می توانید با انتخاب گزینه های مختلف، وارد قسمت های مختلف حساب کاربری تان شوید. با کلیک بر روی گزینه ” Dashboard ” می توانید همانند تصویر ذیل در قسمت:رفتن به قسمت داشبورد انت پول

 1. هش ریت کلی ماینر ها:

در این بخش می توانید هش ریت تمام ماینر های موجود در شبکه را مشاهده کنید. یعنی استخر هش ریت تمام ماینر ها را باهم جمع می کند و برای شما در بخش ” Current Hashrate ” نمایش می دهد. همچنین در بخش ”  24H Hashrate ” می توانید هش ریت 24 ساعت گذشته ماینر هایتان را مشاهده کنید.

 1. در آمد روز قبل

در این بخش می توانید در آمد خودتان در روز قبل را مشاهده کنید. ارز های دیجتال انتخابی ما بیت کوین و بیت کوین کش بوده است اما در این قسمت اگر ارز های انتخابی شما متفاوت باشد، آن ها را نمایش می دهد.

 1. درآمد فعلی

در این بخش به شما در آمد فعلی را نمایش می دهد. شما می توانید در آمد فعلی که استخراج کرده اید را در این قسمت مشاهده کنید.

 1. درآمد کلی

در این بخش به شما در آمد کلی تان را نمایش می دهد. هر چه که تا کنون شما استخراج کرده اید را می توانید در این بخش ببینید.


انواع ابزار های کار با استخر استخراج antpool

 در سایت antpool یک سری ابزار برای کارهای بخصوص وجود دارد. این ابزار ها برای استفاده کاربران ارائه شده است.بعضی از آن ها را فقط کاربرانی که از ماینر های شرکت بیت مین استفاده می کنند می توانند در اختیار داشته باشند.این ابزار ها عبارتند از:

Antpool app

 این ابزار برای کنترل لحظه به لحظه هش ریت و اکانت هایی که از طریق ماینر در حال استخراج کردن می باشند است.این اپلیکیشن برای اندروید و آی او اس می باشد.

Ap miner tool

  این نرم افزار به منظور ایجاد نظارت بر فارم های استخراج و نظارت کردن گروهی و مدیریت کردن ماینر ها استفاده می شود و با استفاده از ان می توانید ماینرها را به شکل گروهی مدیریت کنید.

Ant proxy windows

 برای حل مشکل اتصال به ماینرها و ایجاد یک اتصال پایدارتر استفاده می شود.

Antmultimoner

با استفاده از این ابزار می توان استخراج اتریوم و اتریوم کلاسیک و زی کش را ترکیب شده با هم انجام داد .همچنین این ابزار از استخراج ناشناس و ساب اکانت هم پشتیبانی می کند.

Apconnectivity

برای پیدا کردن مشکلات و خطاها در زمان استخراج یا ماینینگ از این ابزار استفاده می کنند.

Apminertool

این نرم افزار امکان اسکن ماینر و انجام تنظیمات استخر روی ماینر را به شما می دهد .و برای اندروید و آی او اس موجود است.

ممنون که تا پایان مطلب آموزش کامل استخر انت پول antpool ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید:

سید مهدی میرعلمدار

دانشجوی مهندسی نرم افزار | گرافیست و ادیتور | فعال در حوزه های ارز دیجیتال، کامپیوتر، گوشی های هوشمند، گجت ها

نوشته های مشابه

10 دیدگاه

 1. 2روزه‌موجودی‌من0/005شده‌ولی‌‌به‌کیف‌پولم‌منتقل‌نشده‌.استرس‌دارم‌.لطفا‌یکی‌راهنمایی‌کنه‌دلیلش‌‌چیه؟

 2. سلام
  چگونه حساب کاربری خود را ببندیم در اند پول
  مقداری بیت کوینم در آنجا مانده و به حد نصاب برداشت نرسیده
  می خواهم آن را برداشت کنم

 3. سلام
  از استخرهای برتر استخراج در دنیا، کدام استخر ها ایران رو تحریم نکردند؟
  سایر استخرها را هم نام می برید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا