اخبار ارز دیجیتال

اصلاح مدارک ریپل در دادگاه

salamcrypto

پس از ارائه درخواست ریپل مبنی بر مهر و موم ماندن اسناد، ریپل حالا باید اسناد را تا حدودی اصلاح کرده و سپس به دادگاه بفرستد.
پس از ملاقات با وکلای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و بحث در مورد این درخواست ریپل در تاریخ 1 آپریل دادگاه و کمیسیون بورس و اوراق بهادار موافقت کردند که ریپل برای جلوگیری از افشای مدارک خود، مدارکی که حاوی اطلاعات تجاری خصوصی است را تا حدودی اصلاح کرده و سپس برای دادگاه ارسال کند.
اکنون ریپل شروع به اصلاح مدارک کرده تا آنها را به دادگاه ارسال کند.
جیمز فیلان دو نسخه از مدارکی که ریپل اصلاح کرده و برای دادگاه فرستاده را در فضای مجازی منتشر کرده است.
تاکنون دو مورد از چهار مورد سند ریپل در فضای مجازی پخش شده اند که همه آنها مربوط به مواردی که در دادگاه علیه این شرکت مطرح شده بوده اند.
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده این راه را پیشنهاد داد تا مدارکی که ریپل به دنبال افشا نشدن آنهاست با مقداری اصلاح و ویرایش در دید عموم قرار بگیرند.
ریپل مرتباً به مهر و موم شدن کامل دو سند دیگر اصرار می‌ورزد.
جیمز فیلان گفت:
پس از ملاقات و مشورت در یک آپریل، طرفین در مورد دو سند از چهار سند مورد بحث به توافق رسیدند ولی ریپل همچنان خواستار مهر و موم شدن کامل دو سند دیگر است و بر روی آن دو سند به توافق نرسیدند.
همانطور که قبلاً گزارش کردیم برد گارلینگهاوس در مصاحبه ای که با جولیا چاترلی خبرنگار شبکه CNN داشت گفت که باور دارد سرانجام ریپل پیروز این دادگاه خواهد بود.
پس از مصاحبه برد گارلینگهاوس ریپل در روند صعودی قرار گرفت و مقداری افزایش قیمت را تجربه کرد ولی نتوانست به روند صعودی خود ادامه دهد و دچار اصلاح قیمت شد و در زمان نوشتن این خبر هر واحد ریپل قیمتی معادل 0.591 دلار دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیلگر مشهور در تلاش برای پامپ کردن کاردانو

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا