صرافی ایرانیکارت
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش قیمت رمز ارز COTI

افزایش قیمت رمز ارز COTI

به گزارش زوم ارز، چارلز هاسکینسون بنیانگذار رمز ارز و شبکه کاردانو در اجلاس اخیر کاردانو فاش کردند که پروژه COTI قصد دارد تا استیبل کوینی رسمی و با نام Djed را بر روی اکوسیستم کاردانو راه اندازی کند.

سلام کریپتو

این استیبل کوین بر اساس الگوریتمی طراحی شده است که از قرارداد های هوشمند برای اطمینان از ثبات قیمت استفاده خواهد کرد و تیم توسعه دهنده کاردانو نیز از اینکه قرارداد های هوشمند به طور موثر در این زمینه کار خواهند کرد اطمینان حال خواهد کرد.

این پروتکل به کاربران اجازه خواهد داد که استیبل کوین ها را ضرب، سوزانده و ذخیره کنند و به گفته سازندگان آن، بحث هایی در حال انجام است با پیاده سازی این پروژه بر روی کاردانو، هزینه کارمزد آن با استفاده از رویکرد Babel fees پرداخت شود.

آقای گفن مدیرعامل پروژه کوتی در این خصوص گفت:
اکوسیستم استیبل کوین ها طی چند سال گذشته به بلوغ فوق العاده ای رسیده است و کاربران دنیای بلاکچین از استیبل کوین ها برا انجام معاملات روزمره خود استفاده می‌کنند چرا که به آنها اجازه می‌دهد بدون صرف انرژی خاصی پول خود را بدون کم شدن ارزش آن و بصورت یکپارچه جا به جا کنند و من باور دارم که راه اندازی استیبل کوینی مبتنی بر شبکه کاردانو نحوه تسویه تراکنش ها را در این پلتفرم به میزان قابل توجهی بهبود خواهد بخشید.

بیشتر بخوانید:  ممکن است سرعت رشد اتریوم بیشتر از بیت کوین باشد

بیت کوین طی شبانه روز اخیر دچار کاهش قیمتی 4.1 درصدی شده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمت 42410 دلار قرار دارد و ارزش کل بازار نیز در پی کاهش ارزش بیت کوین دچار کاهش شدید شده ولی رمز ارز COTI بخاطر خبر اعلام رسمی راه اندازی استیبل کوین خود در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و توانسته طی شبانه روز اخیر 17.5 درصد افزایش قیمت را تجربه کند و هم اکنون در سطح قیمت 0.600 دلار قرار دارد.

صرافی کوینکده

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: dailyhodl


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا