صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دادگاه با درخواست ریپل مبنی بر جمع آوری مدارک موافقت کرد

آقای جیمز فیلان یکی از وکلای تیم ریپل که در پرونده ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز نقش دارد اطلاعات جدیدی را در مورد این نبرد حقوقی با جامعه به اشتراک گذاشت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به توییت وی، دادگاه به برد گارلینگهاوس (مدیرعامل ریپل) و کریس لارسن (بنیانگذار ریپل) اجازه ی صدور نامه هایی مبنی بر جمع آوری مدارک علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار در خارج از مرز های ایالات متحده را داد.

آقای فیلان که اغلب وظیفه ی اطلاع رسانی در مورد این پرونده را بر عهده دارد توضیح داد که این نامه ها با نام “نامه های سرسخت (نامه های درخواست)” نیز شناخته می‎‌شوند و این بدان معناست که ریپل بتواند به صورت رسمی از دادگاه کشور دیگری درخواست کند تا در این پرونده علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار به آنها کمک کنند.

علاوه بر این نامه ها، جیمز فیلان در توییت دیگری گفت که دو شرکت Gottlieb Steen & Hamilton LLP وظیفه دفاع از برد گارلینگهاوس و کریس لارسن در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار بر عهده دارند.

ریپل به دنبال ارسال نامه هایی به مقامات قضایی بریتانیای کبیر، ایرلند شمالی و جزایر کیمن، جزایر ویرجین انگلستان، هنگ کنگ، سنگاپور، سیشل، کره جنوبی و مالت است.

بیشتر بخوانید:  کلاهبرداری در ترکیه ☠️

جیمز فیلان به درخواست برخی از طرفداران توکن XRP مبنی بر توضیح اهداف این نامه نیز پاسخ نداد ولی یکی از کاربران توییتر اینگونه استدلال کرد که ریپل احساس خطر نسبت به پیروزی کمیسیون بورس و اوراق بهادار کرده و در حال جمع آوری مدارک بیشتر است.

همانطور که چند روز قبل گزارش دادیم، یک وکیل جدید به نام نیکو تاتز به تیم حقوقی ریپل پیوست تا در دادگاه از منافع مدیرعامل این شرکت آقای برد گارلینگهاوس دفاع کند.

حال باید منتظر باشیم تا رای نهایی این پرونده صادر شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا