اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تیغ دادگاه بر سر صرافی های دیجیتال روسی

تیغ دادگاه بر سر صرافی های دیجیتال روسی

به گزارش زوم ارز، اگر تعدادی از صرافی های دیجیتال که قرارداد های آپشن را برای کاربران خود به ارمغان آورده‌اند و برخی سرویس های دیگر از جمله پیش پرداخت را برای کاربران خود ارائه می‌دهند ممکن است با تیغ قانون مخابرات روسیه یعنی Roskomnadzor مواجه و مسدود شوند و این تهدید از سوی مخاربرات روسیه ناشی از حکم دادگاه است که محتوای آنها را ممنوع می‌داند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به نقل از Forklog در اوایل ماه سپتامبر، دادگاه منطقه Kushnarenkovsky در باشکورتوستان که یکی از جمهوری های فدراسیون روسیه است تأیید کرد که اطلاعاتی که صرافی های دیجیتال منتشر می‌کنند طبق قوانین فعلی ممنوع است و در بنا به همین موضوع 17 صرافی تحت تأثیر این تصمیم قرار می‌گیرند.

این دادگاه در حکم خود خاطرنشان کرد که در همه این موارد صرافی ها بدون نیاز به احراز هویت اجازه دسترسی آزاد را صادر کردند و هیچگونه محدودیتی برای آنها اعمال نشده است.

کوین کده

به گفته مرکز حقوق دیجیتال روسیه، صاحبان این صرافی ها به هیچ وجه توسط دادگاه احضار نشدند و سرکیس داربیانیان هم بنیانگذار این شرکت توضیح داد که ظاهراً این سایت ها از طرف وبسایت Bestchange.ru شناسایی شدند.

در چند سال گذشته وبسایت هایی با محتوای مربوط به خدمات بیت کوین و ارز های دیجیتال اغلب با اقدامات محدود کننده در روسیه مورد هدف قرار گرفتند و Roskomnadzor بیش از یکبار وبسایت Bestchange.ru که یک اگرگیتور روسی است را مسدود کرده ولی در نهایت کاربران اجازه دسترسی به آن را پیدا کردند و در مارچ 2020 نیز 6 صرافی روسی مسدود شدند و در ژوئن امسال نیز دادگاه در منطقه پرم تصمیم خود را برای مسدود کردن چندین صرافی دیجیتال اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:  5.1 میلیون، اوج تاریخی جدید تعداد هولدرهای کاردانو

بنظر شما آیا روسیه روزی ارز های دیجیتال را به عنوان پول قانونی خود خواهد شناخت؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: News.Bitcoin


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا