اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کریگ رایت همان ساتوشی ناکاموتو است ؟

salamcrypto

ادامه داستان بیت کوین SV ، در این داستان کریگ رایت که خود را به عنوان ساتوشی ناکاموتو معرفی کرده است مورد ابهام قرار گرفته است. کریگ رایت متهم به ابهام در محاکمه شده است.حالا آیا کریگ رایت همان ساتوشی ناکاموتو است ؟

آیا کریگ رایت همان ساتوشی ناکاموتو است ؟

داستان کریگ رایت از آنجا شروع شد، که وی خود را ساتوشی ناکاموتو معرفی کرده بود همانطور که در مطالب مربوط به بیت کوین SV دیدیم دادگاه‌ها و محاکمه های کریگ رایت خود عاملی بود برای قیمت بیت کوین SV که با فراز و نشیب‌هایی در بازار رو به رو شده بود و معاملات ساتوشی ویژن ترافیک پرحجم تری داشت .

بیشتر بخوانید: دستگاه استخراج‌ بیت‌ کوین در کرج کشف شد

همانطور که در مطلب مربوط به ساتوشی ویژن دیدیم ، رایت دانشمند استرالیایی از حامیان اصلی ساتوشی ویژن یا همان بیت کوین SV است. و ادعا دارد که ساتوشی ویژن همه اهداف بیت کوین را دنبال می‌کند. و خود را ساتوشی ناکاموتو مخترع بیت کوین و صاحب معنوی بلاکچین می‌داند .وطبق گفته های خودش، وی از رمز یک میلیون بیت کوین که از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ به همراه شریک خود استخراج کرده بودند آگاه است .

شکایت ایوا کلیمان

وارثان شریک مرحوم رایت، دی کلیمان مکرراً از او شکایت کردند. و سهم خود را از استخراج بیت کوینها می خواستند.
در۲ فوریه ۲۰۲۰ ایوا کلیمان برادر دیو کلیمان به عنوان شاکی ، طی نامه‌ای به دادگاه امتیازات رایت را به چالش کشید و تقدیم دادگاه ایالات متحده فلوریدا کرد . شکایت او مبنی بر سوء استفاده کریگ رایت بوده است.
بر اساس ادعای شاکی ، وب‌سایت رایت ، ادعای امتیازات را دارد. اسناد مراقبت می کند.
متهم نمی تواند از شرکت‌های منقضی و اشخاص فاقد هویت استفاده کند. زیرا اگر شرکتی نباشد ، امتیازش هم از بین می‌رود. خلاصه رایت به بداخلاقی در معامله متهم شده است.

بیشتر بدانید: بیت کوین Sv و سیر نزولی قیمت

قبلا قاضی به خاطر رفتار بد انسدادی رایت وی را سرزنش کرده بود. شهادت دروغ و سندهای سوء استفاده شده لاله اعتماد از موارد بداخلاقی‌های رایت بوده است ، که توانسته دادگاه را پیچیده تر کند.

بیشتر بخوانید:  بازارهای سنتی و ارز دیجیتال شروع به همگرایی می کنند.

رایت خودش گفته بود. که من به اندازه کافی باهوش هستم ،که خودم یک معتمد نباشم. چون در آن زمان افرادی می‌توانند مرامجبور کنند که سکه ها را به آنها بدهم.

طاهره محمدیان

کارشناس روانشناسی | پژوهشگر فناوری های جدید وتولید محتوا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا