اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ضرب نیم میلیارد USDT در 36 ساعت گذشته!

salamcrypto

از 450 میلیون توکن جدید USDT ، بیش از 185 میلیون توزیع شده است که  فقط 126.9 میلیون   USDT به   Binance می رود.

خزانه داری Tether (USDT) تقریباً نیم میلیارد توکن جدید USDT ضرب کرده و بیش از 185 میلیون در 36 ساعت گذشته در صرافی ها و آدرس های دیگر توزیع کرده است.طبق انچه  Whale Alert ردیاب بلاک چین گزارش داده شده است ، به ترتیب در 20 اکتبر و 21 اکتبر دو معامله با 150 میلیون و 300 میلیون دلار USDT انجام شده است.

150 میلیون مورد اول تنها چند ساعت قبل از اعلامیه Paypal و افزایش قیمت بیت کوین (BTC) چاپ شد.دراین میان  برخی ادعاهای معمول دستکاری بازار را در پاسخ به توییت های Whale Alert مطرح کردند ،هر دو معامله توسط Tether CTO پائولو آدوینو به عنوان \”دوباره پر کردن موجودی\” منتشر نشده در شبکه Tron (TRX) تأیید شد.از زمان انجام 150 میلیون USDT دیروز ، 15 معامله در مجموع 185.9 میلیون USDT به صرافی هایی از جمله Bitfinex و Huobi و همچنین چندین “آدرس ناشناخته” ارسال شده است.تقریبا 70٪ (126.9 میلیون USDT) از توکن های ارسالی از خزانه داری به Binance منتقل شدند.

درحال حاضر  کیف پول خزانه داری Tether حدودا از 280 میلیون USDT نگهداری می کند. آخرین معاملات یک ساعت پس از اجرای 300 میلیون USDT انجام شد.صدور Tether اغلب با تجمع قیمت بیت کوین در ارتباط است ، اگرچه یک بحث دائمی “مرغ و تخم مرغ” وجود دارد که آیا این صدور منجر به تجمع می شود یا در پاسخ به تقاضا است.در آوریل سال جاری ، Tetherمقدار 160 میلیون USDT را در هنگام افزایش قیمت Bitcoin به 9000 دلار کاهش داد. این اتفاق یک هفته پس از تحقیقی منتشر شد که معتقد بود USDT برای دستکاری قیمت بیت کوین استفاده نمی شود.سقف بازار Tether نسبت به سال گذشته بیش از 400٪ رشد کرده و به 15.9 میلیارد دلار رسیده است.

بیشتر بخوانید:  دلایل افزایش قیمت دوج کوین طی یک سال اخیر

منبع: کوین تلگراف 


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا