اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خالق کاردانو: کشور های زیادی راه السالوادور را میروند

به گزارش زوم ارز و پس از اینکه السالوادور به اولین کشوری تبدیل شد که بیت کوین را به عنوان پول ملی خود برگزید، مدیرعامل IOG که شرکت مادر پروژه کاردانو محسوب می‌شود پیش بینی کرد که سایر کشور ها نیز می‌توانند از راهی که السالوادور برگزید پیروی کنند.

سلام کریپتو

وی در همین خصوص افزود:
طی سالهای آتی، بسیاری از کشورها بیشتر از رمزنگاری به عنوان بخشی از سیاست های پولی خود استفاده کرده و یا از آن به عنوان ذخیره ای در بانک های مرکزی خود استفاده خواهند کرد.

هاسکینسون می‌گوید که پذیرش بیت کوین از سوی السالوادور و خرید و فروش قانونی بیت کوین در این کشور، می‌تواند فرصی برای تأمل در مورد پیشرفت این صنعت طی 12 سال باشد و در این خصوص گفت:
ما به عنوان یک صنعت برنده شدیم و اکنون ما فقط جزئیات معنای واقعی آنرا مرتب می‌کنیم.

این غول رمزنگاری می‌افزاید که هر دولت-ملتی از اینجا به بعد باید استراتژی خود در مورد صنعت ارز های دیجیتال و بلاکچین ارائه دهد و در این خصوص گفت:
کاری که آنها باید بکنند این است که به این اعتقاد مشروعیت بخشیده که ما باید پول جیب خود را کنترل کنیم و در نهایت باید کنترل کنیم که این پول چگونه حرکت می‌کند و چه کسی آنرا دریافت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  چه زمانی تسلا شروع به پذیرش بیت کوین خواهد کرد؟

هاسکینسون همچنین در برابر قبلیه گرایی در این صعنت موضع گیری کرد و مدعی شد که چیزهایی که اعضای این صنعت را به هم متصل می‌کند بیشتر از آن است که آنها را تقسیم کند.

صرافی ایرانی کارت

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان گرامی خود گزارش داد، تاریخ راه اندازی قرارداد هوشند کاردانو برای 12 سپتامبر تأیید شد.

بنظر شما پس از السالوادور چه کشور هایی شروع به پذیرش و به رسمیت شناختن بیت کوین خواهند کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا