اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تأمین اعتبار پرداخت وام ریپل با XRP

salamcrypto

وام اعتباری ریپل با XRP

روز جمعه ، فین تک مستقر در Silicon Valley  شروع تامین اعتبار برای وام دهی به مشتریان خود  را اعلام نمود.
سخنگوی شرکت به CoinDesk تأیید کرد: “برای  اولین بار این اتفاق را  در فضای وام دهی آزمایش می کنیم. ممکن است پیشنهادهای قوی تری در آینده  ارائه دهیم.”

به گفته ریپل ، خط اعتباری و وام دهی ،کمک به  شرکت های کوچک تا متوسطی  است که با شکست هایی روبرو شدند و انها را قادر می سازد تا  تجارت خود را در برابر شرکت های قوی تر نجات  و گسترش دهند .
آن دسته از شرکت هایی که از ODL در RippleNet ، شبکه ارائه دهندگان پرداخت استفاده می کنند ، می توانند XRP را از Ripple به صورت اعتباری خریداری کنند و از مبلغ وام گرفته شده هزینه ای دریافت می کنند.

به گفته این شرکت ، این سرویس برای تسهیل تأمین هزینه کمتری برای پرداخت های فرا مرزی در مقایسه با روش های سنتی طراحی شده است و از طریق یک برنامه آزمایشی توسط مشتریان RippleNet  آزمایش شده است.

ODL از XRP به عنوان “ارز پل” برای تسهیل پرداخت های فرا مرزی استفاده می کند. به عنوان مثال ، یک تاجر کانادایی که نیاز به پرداخت یک تأمین کننده در یک کشور دیگر را  دارد. اما نمی تواند یک فروشنده ارز خارجی پیدا کند که مایل به تبدیل  لونی(واحد پول کانادایی) با واحد پول کشور مورد نظر باشد. در اینجا تاجر می تواند پول را به XRP تبدیل کند.

بیشتر بخوانید:  افزایش قیمت بیت کوین در ادامه رشد اتریوم

در همان مثال ، خط اعتباری بدان معناست که شرکت کانادایی مجبور نیست جلوی پول را بگیرد ، در زمان پرداخت با نرخ قفل می شود و به راحتی Ripple را بازپرداخت می کند.
ریپل 6.2 میلیارد XRP (ارزش تقریبی 1.55 میلیارد دلار با قیمت های فعلی) را در اختیار دارد. ذخایر آن 6٪ از کل عرضه XRP را در نظر می گیرد که هم 45 میلیارد در گردش و هم 48.6 میلیارد موجود در ذخیره است. این شرکت به طور دوره ای XRP را به بازار می فروشد.

منبع: کوین دسک


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا