اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مکان های مذهبی هم به دنبال پذیرش ارز های دیجیتال هستند!!

مکان های مذهبی هم به دنبال پذیرش ارز های دیجیتال هستند!!

به گزارش زوم ارز و به نقل از Baptist Press یکشنبه گذشته کلیسای Back Bay در سنت مارتین از ایالت می‌سی‌سی‌پی، که به عنوان اولین کلیسای باپتیست جنوبی شناخته شده بود شروع به پذیرش ارز های دیجیتال کرد تا کسانی که به این کلیسا کمک می‌کنند اگر مایل به پرداخت کمک های خود با ارز های دیجیتال هستند بتوانند قادر به این کار باشند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

کشیش این کلیسا آدام بنت که بومی ایالات می‌سی‌سی‌پی محسوب می‌شود از سال 2005 بطور تمام وقت در خدمت این کلیسا بوده و در کنار کانال های سنتی بیشتر، ارز های دیجیتال را به عنوان گزینه ای برای پرداخت معرفی کرد.

در بیانیه این کلیسا آمده است:
امروزه پذیرش ارز های دیجیتال در کلیسا ها عادی نیست اما می‌تواند در آینده باشد چرا که افراد بیشتری به ارز دیجیتال علاقه می‌شوند.

کوین کده

این کلیسا شروع به پذیرش بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، دوج کوین، استیبل کوین، DAI، و استیبل کوین USDC کرد.

بنت به Baptist Press گفت:
من با چند نفر دیگر در کلیسا که در زمینه ارز های دیجیتال فعالیت می‌کردند صحبت کردم و پس از آن این بحث ما به عمل تبدیل شد و سپس من تحقیقاتی انجام دادم و متوجه شدم که با استفاده از Salvation Army می‎‌توانیم این کار را انجام دهیم و در نهایت ما تصمیم گرفتیم که از یک برنامه متفاوت استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید:  هشدار اسپنسر بوگارت در مورد دوج کوین

این خبر قادر به افزایش دادن قیمت بیت کوین نشد و این رمز ارز در زمان نگارش این خبر در یک وضعیت کاملاً خنثی قرار دارد و طی 24 ساعت اخیر در 0.0 درصد تغییر را تجربه کرده است ولی اتریوم طی شبانه روز اخیر 2.5 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمت 3396 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CryptoSlate


بیشتر بخوانید: 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا