اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

استفاده از وام‌های دیفای توسط شرکت کریپتویی

استفاده از وام‌های دیفای توسط شرکت کریپتویی

به گزارش زوم ارز، یکی از بزرگترین موسسات تریدینگ ارز دیجیتال موسوم به Alameda Research، پشتیبانی مالی بخشی از فعالیت‌های تریدینگ خود را توسط وام‌های دیفای انجام خواهد داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این موسسه ی پیشروی ارزهای دیجیتال حدود 5 میلیارد دلار تراکنش‌های روزانه ی رمز ارز دارد و همچنین فاش کرد که در سال جاری آن‌ها 750 میلیون دلار از TrueFi و Maple Finance به شکل وام دریافت خواهند کرد.

این موسسه ی ارز دیجیتال، که یکی از تریدرهای بزرگ صرافی FTX به شمار می‌رود، توسط Sam Bankman-Fried بنا نهاده شد. همچنین این شرکت یکی از سرمایه گذاران اصلی در جمع‌آوری سرمایه ی 12.5 میلیون دلاری برای TrustToken، شرکت مادر TrueFi، بود.

کوین کده

در روزهای اخیر، صنعت رمز ارز به روند خوب خود بازگشته است، این رویداد می‌تواند در عملکرد چشم‌گیر اخیر تعداد زیادی از پلتفرم‌های دیفای دیده شود.

بنا به داده‌های دردسترس، در حال حاضر، ارزش کلی دارایی قفل شده 210 میلیارد دلار است، که در این عرصه، پلتفرم‌های بر پایه ی اتریوم، پیشتاز هستند.

از سال 2020 تاکنون، ارزش کلی دارایی قفل شده از 20 میلیارد دلار به بیش از 200 میلیارد دلار رسیده‌است.

شبکه‌های بلاکچین دیگر مانند ترا، سولانا، BNB Chain، آوالانچ، و بقیه ی شبکه‌ها نقش موئری در رشد این حوزه داشته‎اند. به طور مثال، اکنون ارزش قفل شده‌ی ترا به بیش از 20 میلیارد دلار می‌رسد.

بیشتر بخوانید:  10 میلیون ریپل از صرافی ها برداشت شد

هرچند، گزارش اخیر، نشان می‌دهد که بخش بزرگی از این رشد، از رشد ارزش توکن‌ها، خصوصا اتریوم، تاثیر گرفته‌است. بنا به این گزارش، رشد شبکه‌های بلاکچین دیگر نیز به رشد رخ‌داده در بازار وابسته بوده‌است.

در حالی که بدون شک دیفای جای رشد بیشتری دارد، تنش‌های سیاسی در سراسر جهان به شکل قابل توجهی نشان داده که به طور کلی، صنعت رمز ارز نقش برجسته‌ای در کمک به مردم برای رسیدن به آزادی مالی خود ایفا می‌کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CryptoSlate


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا