اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ورودی صندوق‌های رمز ارز به بیشترین میزان خود در 3 ماه رسید

ورودی صندوق‌های رمز ارز به بیشترین میزان خود در 3 ماه رسید

به گزارش زوم ارز، در روز سه شنبه، داده‌های کوین‌شرز فاش کرد که سرمایه گذاری های سازمانی در ارزهای دیجیتال به بالاترین سطح خود در 3 ماه اخیر رسیده‌اند. این میزان رشدی محسوس نسبت به هفته‌ی پیش، که 47 میلیون دلار جریان خروجی به خود دید، دارد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به گزارشات، طی هفته‌ی گذشته، خدمات سرمایه گذاری برای دارایی دیجیتال جریان ورودی مجموع 193 میلیون دلاری به خود دید، سطحی که از ماه دسامبر سال 2021 دیده نشده بود.

آخرین باری که سطح سرمایه گذاری به آمار فعلی نزدیک بود مربوط به هفته‌ی منتهی به سوم دسامبر می‌شود. در آن زمان، جریان ورودی 184 میلیون دلاری را شاهد بودیم.

کوین کده

این جریان ورودی تمرکز بالایی بر بیت کوین داشته است؛ چرا که بیش از نیمی از سرمایه‌ی ورودی، با رقم 98 میلیون دلار، به خدمات بر پایه‌ی بیت کوین مربوط می‌شود. در جایگاه دوم، سولانا با 87 میلیون دلار جریان ورودی قرار دارد.

اروپا یکی از بزرگترین تاثیرات در این جریان ورودی را داشت، از آنجایی که به نظر می‌رسد موسسات در این ناحیه از تصویب نشدن لایحه‌ی ممنوعیت گواه کار انگیزه گرفتند. هفته‌ی گذشته 76 درصد از جریان ورودی، معادل حدود 146 میلیون دلار، از این منطقه نشات گرفت.

بیشتر بخوانید:  شرکت میکرواستراژی 50 میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید !

ورود سرمایه از سوی موسسات سازمانی با افزایش قیمت اخیر بیت کوین، که به بیش از 48500 نیز رسیده بود، ارتباط دارد. این موضوع درباره‌ی اتریوم که به بالاتر از 3300 دلار رسیده بود نیز صدق می‌کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا