اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اینفلوئنسر های کریپتو به دنبال ترک تیک تاک

به گزارش زوم ارز، اینفلوئنسر های تیک تاک که به طور معمول محتوای مربوط به ارز های دیجیتال را منتشر می‌کنند پس از ممنوعیت تبلیغات به اشتراک گذاری ویدیو برای تبلیغ دارایی های دیجیتال حالا به دنبال جایگزینی برای تیک تاک هستند.

سلام کریپتو

تعدادی از سازندگان این ویدیو ها که با CNBC صحبت کردند، سیاست جدید تیک تاک را درک نکرده و لوکاس دیموس در خصوص سیاست جدید این پلتفرم گفت:
ما آنجا در حال مردن هستیم، ما خودمان را گول زدیم که سعی کردیم یک جامعه بسازیم و کل این جامعه را در مسیر درست هدایت کنیم.

آن دسته از اینفلوئنسر های رمزنگاری که آرزو دارند به دنبال کنندگان خود در مورد این صنعت نوپا ولی محبوب آموزش دهند، احساس می‌کنند با تعدادی کلاهبردار که در این صنعت نفوذ کرده‌اند مواجه شده‌اند چرا که تیک تاک به جای تمرکز بر روی حذف و برخورد کردن با سازندگان پست های تقلبی، تصمیم گرفت که کل بخش ارز های دیجیتال را سرکوب کند.

اگرچه ممکن است آنها پست های مربوط به کلاهبرداری را حذف کرده باشند اما قطعاً همه سازندگان محتوای کلاهبرداری ایجاد نکرده‌اند.

طی مدت زمانی که میم کوین ها (دوج کوین، شیبا اینو و …) به ترند اصلی بازار ارز های دیجیتال تبدیل شدند، تیک تاک هم رونق خوبی گرفت چرا که کاربران زیادی به این پلتفرم رفته و در مورد میم کوین ها جست و جو کردند و حالا تیک تاک به ارز های دیجیتال پشت کرده و سیاست ممنوعیت کلی تبلیغ خدمات مالی (از جمله ارز های دیجیتال) را اعمال کرد.

صرافی ایرانی کارت

علی‌رغم ممنوعیت محتوای مربوط به ارز های دیجیتال در تیک تاک، این رمز ارز به تازگی از فیسبوک پیشی گرفت و به عنوان پر دانلود ترین برنامه جهان تبدیل شد.

بیشتر بخوانید:  رأی سنا به یلن به عنوان وزیر خزانه داری آمریکا

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما گزارش داد، هفته گذشته این شرکت همکاری خود با رمز ارز Audius را آغاز کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا