اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش دو برابری محبوبیت ارز های دیجیتال

بنا به گزارشی جدید، پذیرش ارز های دیجیتال در سال جاری رشدی شتابان داشته و تعداد کسانی که ارز دیجیتال دارند از ژانویه تاکنون دو برابر شده است.

سلام کریپتو

صرافی بزرگ Crypto.com روز پنجشنبه آخرین گزارش خود در مورد کاربران جهانی صنعت ارز های دیجیتال را منتشر کرد و دریافت که تعداد کاربران این صنعت در سرتاسر جهان بیش از دو برابر شده است و از 100 میلیون نفر در ژانویه به 221 میلیون نفر در ژوئن رسیده است.

این شرکت خاطرنشان کرد که پذیرش ارز های دیجیتال در سال جاری به سرعت در حال رشد است چرا که تقریباً فقط دو ماه طول کشید تا جمعیت این صنعت از 106 میلیون نفر در فوریه به 203 میلیون نفر در ماه می برسد و برای مقایسه شایان ذکر است که بدانید 9 ماه طول کشید تا کاربران این صنعت از 65 میلیون نفر به 100 میلیون نفر برسد و داده هایی از قبلتر در دسترس نیست.

نتایج نشان می‌دهد که بیت کوین و دومین ارز دیجیتال برتر جهان یعنی اتر سهم بازار خود از نظر ترکیب دارندگان ارز دیجیتال را از دست داده‌اند و این در حالی است که تعداد کاربران دیگر دارایی های دیجیتال به طور مداوم در حال رشد است.

بیشتر بخوانید:  اولین پیروزی ریپل در دادگاه

این مطلب به این نکته اشاره می‌کند که افزایش گسترده تعداد کاربران دنیای ارز های دیجیتال در سال جاری همزمان شده است با رشد قابل توجه محبوبیت آلت کوین و بنا به همین گزارش رمز ارز هایی مانند دوج کوین و شیبا اینو بسیار محبوب هستند و رمز ارزی مثل دوج کوین بخش بسیار بزرگی از محبوبیت خود را مدیون ایلان ماسک است.

صرافی ایرانی کارت

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا