اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قانونی‌سازی رمز ارز در آفریقای جنوبی در سال 2022

قانونی‌سازی رمز ارز در آفریقای جنوبی در سال جاری

به گزارش زوم ارز، وزارت خزانه داری آفریقای جنوبی اعلام کرد که انتظار دارد در سال جاری لایحه های شامل ارائه دهنده های خدمات دارایی ارز دیجیتال به عنوان نهاد های مسئول در مرکز FIC نهایی شوند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اقدام قانونی‌سازی کمپانی های ارائه دهنده ی خدمات ارز دیجیتال در حالی انجام می‌گیرد که آفریقای جنوبی به دنبال بررسی نقاط ضعف برجسته ی سیستم های ضدپولشویی این کشور که توسط FATF شناسایی شده بود، است.

ملاحظات اخیر خزانه داری این کشور بر دارایی دیجیتال، چند ماه پس از اینکه IFWG مقاله ای را با موضوع اشاره به قانون‌گذاری ارز های دییجیتال منتشر کرد، رخ داد. هرچند، IFWG تاکید کرد که این درخواست به منزله ی تایید رمز ارز ها نبوده است.

کوین کده

در همین حال، خزانه داری همچنین در سند مرور بودجه فاش کرد که انتظار دارد که دارایی ارز های دیجیتال به عنوان خدمات مالی زیر نظر FAIS در نظر گرفته شوند. بنا به خزانه داری، این اعلامیه به دنبال محافظت از حقوق مصرف کنندگان است.

در اولویت این اصلاحیه های قانونی، سند مرور بودجه اعلام کرد که اقدام هایی در جهت قانون‌گذاری دارایی دیجیتال زیر نظر قوانین کنترل صرافی این کشور در راه است.

بیشتر بخوانید:  آیا بیت کوین می تواند 40،000 دلار را بازپس بگیرد؟

با تمرکز بر استیبل کوین ها، در این سند گفته شده است که در سال جاری IFWG مقاله ای به دنبال این سند با تمرکز بر خطرات پیرامون دارایی دیجیتال منتشر خواهد کرد. همچنین این سند فاش کرد که وزارت خزانه داری آفریقای جنوبی به دنبال کشف راه هایی است که بر استخراج کریپتوی بر پایه ی الکتریسیته قانون‌گذاری کند، که بنا به ادعای این سند، “برای محیط زیست بسیار مضر است”.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: News.bitcoin


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا