لیست کیف پول های ارز دیجیتال

لوگونامپروتکلامنیتوبسایت رسمیآموزش کیف پولتوضیحات
Cryptopay.me

www.cryptopay.meکیف پول Cryptopay.meاین کف پول هم بر روی گوشی های هوشمند و هم بر روی کامپیوتر در دسترس بوده و از امنیت بالایی برخوردار است و از رمز ارز های بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و XRP پشتیبانی می‌کند.
Faucetpay

www.faucetpay.ioکیف پول Faucetpayاین کیف پول از امنیت بالایی برخوردار بوده و از رمز ارز های بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و لایت کوین و بیت کوین کش و دش پشتیبانی می‌کند.
Guaradawww.guarda.comکیف پول Guaradaاین کیف پول از محبوبیت بالایی برخوردار است و پشتیبانی فوق العاده ای را به کاربران خود ارائه می‌دهد و از بیش از 10 هزار ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.
ELLIPAL Titan

www.ellipal.comکیف پول Ellipalاین کیف پول امنیت بالایی را به کاربران خود ارائه می‌دهد و در آن می‌توانید به نگهداری بیش از 7 هزار توکن بپردازید و همین موضوع منجر به افزایش محبوبیت آن شده است.
Coinomiwww.coinomi.comکیف پول Coinomiاین کیف پول که بر روی پلتفرم های مختلفی عرضه شده از بیش از 1800 رمز ارز پشتیبانی می‌کند و افتخار تیم توسعه دهنده آن این است که هیچگاه مورد حمله سایبری قرار نگرفته است.
SpectroCoin

www.Spectrocoin.comکیف پول SpectroCoinاین کیف پول برای گوشی های هوشمند اندرویدی و IoS موجود است و از چندین زبان مختلف و 250 کشور جهان پشتیبانی می‌کند.
Trezor One-shop.trezor.ioکیف پول Trezor Oneاین کیف پول سخت افزاری از امنیت بالایی برخوردار است و از رمز ارز های Bitcoin, Monero, Litecoin, Dash, Zcash, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Ethereum , Ethereum Classic,UBIQ, NEM پشتیبانی می‌کند.
Trezor T-shop.trezor.ioکیف پول Trezor Tاین کیف پول سخت افزاری آنچنان فرقی با کیف پول Trezor One ندارد و بیشتر فرق آن با کیف پول Trezor T در ظاهر آن است.
Ledger Nano X-shop.ledger.comکیف پول Ledger Nano Xاین کیف پول سخت افزاری ارزشی معادل 119 دلار ایالات متحده دارد و در آن می‌توانید به ذخیره کردن 100 ارز دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم و ... بپردازید.
Coinbase.comwww.coinbase.comکیف پول Coinbaseدر این کیف پول نرم افزاری که متعلق به صرافی کوین بیس می‌باشد می‌توانید به خرید و فروش بیش از 100 رمز ارز از جمله بیت کوین و اتریوم و ... بپردازید.
atomicwallet

www.atomicwallet.comکیف پول Atomicاین کیف پول از محبوبیت بالایی برخوردار است و کاربران در آن نیاز به هیچگونه احراز هویتی ندارند و از بیش از 500 ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.
HolyTransaction

www.HolyTransaction.comکیف پول HolyTransactionاین کیف پول که هم بصورت گرم و هم بصورت سرد دسترس است از چندین ارز دیجیتال از جمله بیت کوین، لایت کوین و انجین کوین و ... پشتیبانی می‌کند.
Ledger Nano S-shop.ledger.comکیف پول Ledger Nano Sدر این کیف پول سخت افزاری می‌توانید به نگهداری 23 رمز ارز از جمله بیت کوین، اتریوم و استلار و ... بپردازید و این کیف پول از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.
Ledger Blue-shop.ledger.comکیف پول Ledger Blueاین کیف پول که قیمت بسیار بالایی معادل 190 دلار دارد از 30 توکن از جمله بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می‌کند و امکانات متعددی دارد.
SafePal S1-shop.safepal.ioکیف پول SafePal S1این کیف پول سخت افزاری که از امنیت بالایی برخوردار است قیمت پایینی معادل 39 دلار را به کاربران خود ارائه می‌کند و در آن کاربران می‌توانند به نگهداری 1500 رمز ارز بپردازند.
Cobo Wallet-shop.cobo.comکیف پول Coboاین کیف پول از قیمت و امنیت بسیار بالایی برخوردار است و قیمتی معادل 499 دلار دارد و از تعداد محدودی رمز ارز از جمله بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می‌کند.
Keepkey-www.keepkey.myshopify.comکیف پول KeepKeyاین کیف پول که قیمت آن بین 49 الی 79 دلار متغیر است از 54 رمز ارز از جمله بیت کوین و اتریوم پشتیبانی کرده و امنیت بالایی را به کاربران خود ارائه می‌کند.
Cryptonator

www.cryptonator.comکیف پول Cryptonatorاین کیف پول از سوی مهندسان فرانسوی عرضه شده و امنیت بالایی را به کاربران ارائه می‌دهد و نسخه انگلیسی آن هم موجود بوده و از تعداد محدودی رمز ارز پشتیبانی می‌نماید.
Blockchain.com

www.blockchain.comکیف پول blockchain.comاین کیف پول متعلق به صرافی مشهور blockchain.com بوده و امنیت بالایی را برای کاربران خود به ارمغان آورده و بر روی گوشی های اندرویدی و ویندوز نیز در دسترس بوده و از تمامی رمز ارز های مورد پشتیبانی این صرافی نیز پشتیبانی می‌کند.
Luno

www.luno.comکیف پول Luno.comاین کیف پول که فقط بر روی موبایل های هوشمند در دسترس است فقط از 5 رمز ارز بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، اتریوم و XRP پشتیبانی می‌کند و در آن علاوه بر کیف پول ارز دیجیتال می‌توانید به کنترل حساب بانکی خود نیز بپردازید.
FreeWallet.org

www.Freewallet.orgکیف پول FreeWalletاین کیف پول در سال 2016 در کشور استونی راه اندازی شده و علاوه بر در دسترس بودن بر روی موبایل بر روی یک نسخه وب نیز در دسترس بوده و از 125 رمز ارز پشتیبانی می‌کند.
SendBit.io

www.sendbit.ioکیف پول Sendbit.ioاین کیف پول که بر روی گوشی های هوشمند و ویندور مستقر است از سه رمز ارز بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش و دش پشتیبانی می‌کند.
ExpressCrypto.io

www.expresscrypto.ioکیف پول ExpressCryptoاین کیف پول که هزینه کارمزد بالا و سطح امنیت متوسطی دارد از تعداد رمز ارز محدودی پشتیبانی کرده و بر روی گوشی های هوشمند و ویندوز در دسترس است.
Edge.App

www.Edge.Appکیف پول Edgeاین کیف پول پشتیبانی خوبی داشته و از امنیت خوبی نیز برخوردار بوده و تعداد رمز ارز زیادی را برای نگهداری برای کاربران خود به ارمغان آورده است.
Exodus

www.exodus.comکیف پول Exodusکیف پول Exodusاین کیف پول که همچون سیف پال هم بصورت نرم افزاری و هم بصورت سخت افزاری در دسترس است از 125 رمز ارز پشتیبانی می‌کند.
Coin.spacewww.Coin.Spaceمعرفی Coin.Spaceاین کیف پول از تعداد رمز ارز زیادی پشتیبانی می‌نماید ولی هنوز قابلیت تبدیل رمز ارز به ارز فیات در آن مهیا نیست.
Block.io

www.block.ioمعرفی کیف پول Block.ioاین کیف پول امنیت بالایی را برای کاربران خود به ارمغان آورده ولی تعداد رمز ارز های پشتیبانی شده از سوی آنها بسیار محدود است.
Jaxxwww.Jaxx.ioمعرفی کیف پول Jaxx.ioاین کیف پول از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و تعداد کاربران آن نیز بسیار زیاد است و از تعداد زیادی رمز ارز نیز پشتیبانی می‌نماید.
MyCelium

www.mycelium.comمعرفی کیف پول Myceliumاین کیف پول که هم بصورت سخت افزاری و هم بصورت نرم افزاری در دسترس است امنیت بالا و تعداد محدودی رمز ارز را برای کاربران خود به ارمغان آورده و اطلاعات بیشتری از آن در دسترس نیست.
MicroWallet.co

www.microwallet.coمعرفی MicroWalletاز این کیف پول اطلاعات زیادی در دسترس نیست و در این کیف پول از بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، لایت کوین و بیت کش پشتیبانی می‌شود.
CoinPayments

www.Coinpayments.netمعرفی Coinpaymentsاین کیف پول از چندین زبان و 1100 واحد رمز ارز پشتیبانی می‌کند و چندین زبان نیز در آن ارائه شده‌اند.
Xapo

www.xapo.comمعرفی کیف پول Xapoاین کیف پول از تعداد زیادی رمز ارز پشتیبانی نمی‌کند و سطح بالایی از امنیت را برای کاربران خود به ارمغان آورده و مشکل اساسی آن هم هزینه کارمزد بالای آن است.
Focus Gameswww.focusgames.ioمعرفی کیف پول FocusGamesاین کیف پول بیشتر مختص گیمرها و ماینرها بوده و از تعداد رمز ارز های کمی از جمله بیت کوین پشتیبانی می‌کند.
دکمه بازگشت به بالا