اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ ها همچنان به خرید بیت کوین ادامه می‌دهند

به گزارش زوم ارز اوایل امروز پادشاه ارز های دیجیتال یعنی بیت کوین به اوج قیمت خود طی سی روز اخیر رسید و اوج قیمتی که روز قبل در سطح قیمتی 43900 دلار ثبت کرده را نابود کرد و هم اکنون در سطح قیمتی 44344 قرار دارد و پیش از آن نهنگ های بیت کوین بیش از 111200 واحد بیت کوین بین کیف پول های ناشناس خود جا به جا کردند.

سلام کریپتو

در همین حال، گزارشی که از سوی یکی از شرکت های تجزیه و تحلیل ارائه شده است نشان می‌دهد که شبکه بیت کوین برای اولین بار از اکتبر 2020 در وضعیت سود قرار گرفته است.

ربات ردیاب دنیای ارز های دیجیتال یعنی Whale Alert که وضعیت نهنگ های بیت کوین را دنبال می‌کند 9 تراکنش بزرگ بیت کوین را مشاهده کرده که در هر کدام بین 10200 الی 10400 واحد بیت کوین جا به جا شده است.

در این 9 انتقال در مجموع 111292 واحد بیت کوین از سوی نهنگ ها جا به جا شد و این رقم معادل حدوداً 5 میلیارد دلار آمریکا در قیمت فعلی بیت کوین است.

در زمان نگارش این مقاله قدیمی ترین ارز دیجیتال جهان از مقاومت بسیار سنگین 44 هزار دلار عبور کرد و هم اکنون در سطح قیمتی 44344 دلار قرار دارد و گاو ها بسیار خوب عمل کردند.

صرافی ایرانی کارت

در روز جمعه 6 آگست شرکت تجزیه و تحلیل داده ها یعنی سانتیمنت گزارش داد که نهنگ های بیت کوین که از 100 الی 10 هزار واحد بیت کوین در اختیار دارند در حال حاضر تقریباً 50 درصد از کل بیت کوین های موجود را تصاحب کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:  قیمت بیت کوین طی 5 سال به 1.2 میلیون دلار خواهد رسید!

بنا به نموداری از لکس موسکوفسکی مدیر ارشد فناوری موسکوف کپیتال ارائه شد، شاخص NUPL (خالص سود و زیان تحقق نیافته) تعدیل شده توسط بیت کوین برای اولین بار از اکتبر سال گذشته شروع به حرکت در منطقه سبز کرده است.

این شاخص نشان دهنده این است که کل شبکه بیت کوین در حال حاضر در وضعیت سود قرار دارد یا برعکس و اگر شاخص سبز باشد این بدان معناست که شبکه در وضعیت سود خالص قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا