اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

نظر مثبت رییسی به رمز ارز ها؛ ارز های دیجیتال قانونی می‌شوند

نظر رییسی نسبت به ارز های دیجیتال مثبت است؛ ارز های دیجیتال قانونی می‌شوند

به گزارش زوم ارز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور و متولی حوزه رمز ارزها در دولت، در خصوص قانون‌گذاری حوزه رمز ارزها در کشور اعلام کرد:

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نظر من و رییس جمهور نسبت به این موضوع مثبت است، ولی این موضوع باید قانونی شود. اولا از حالت‌های مخفی و پنهانی به صورت آشکار شود؛ افراد فعال در این زمینه اظهارنامه پر کنند و مالیات دهند. گاز و برقی که مصرف می‌کنند باید با قیمت‌های درستی خریده شود، ولی این مسئله باید مراحل قانونی خود را طی کند من موافقم، اما باید قانون در هیئت دولت تصویب شود، در حال حاضر در حال تدوین این مراحل هستیم و این فرآیند نباید بیش از ۳ تا ۴ ماه طول بکشد.

هفته گذشته محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از ورود محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور به موضوع رمز ارزها در دولت خبر داد. وی با اشاره به ورود دولتمردان به موضوع رمز ارزها عنوان کرد محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور به عنوان متولی این موضوع در دولت انتخاب شده است.

کوین کده

معاون اقتصادی رییس جمهور در خصوص تلاش برای رسیدن به شاخص یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحدی بورس نیز اذعان داشت جلسات ما ادامه دارد که بتوانیم به صورت اساسی بازار بورس را یک اصلاح بنیادین کنیم. رضایی بیان کرد از اینجا به بعد ما این خودرو بورس را تقویت می‌کنیم که بتواند بار بزرگتری را از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحدی و آرام آرام در ارتفاع بالاتری حمل کند؛ این مورد در دستورکار ماست. بزودی اصلاحات قابل توجهی در بورس انجام خواهیم داد.

بیشتر بخوانید:  ریپل به دنبال پنهان سازی این مدارک از چشمان مردم است

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: YJC


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا