اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مقررات مالیاتی رمزنگاری در ایالات متحده روشن تر می شود.

salamcrypto

مقررات رمزنگاری در ایالات متحده روشن نبوده است. تنظیم کنندگان هنوز به دنبال پاک کردن هرگونه نیاز گزارش دهی برای کاربران در دارایی های رمزنگاری هستند. پیش نویس فرم 1040 از سرویس درآمد داخلی برای فصل مالیات 2020 به تازگی بصورت آنلاین منتشر شده است و نشان می دهد هر کسی که درگیر هر معامله مربوط به این صنعت باشد ، ملزم به اعلام آن است.

طبق گزارش IRS ، با نگه داشتن یک ارز دیجیتال در یک کیف پول یا حساب ، یا حتی انتقال آن بین دو کیف پول / حساب ، این به عنوان یک معامله طبقه بندی نمی شود.

از آنجا که به نظر می رسد گزارش مالیات از ارز دیجیتال در ایالات متحده کمی سخت تر شده است ، برخی از بازیگران بزرگ این صنعت در حال آماده شدن برای سرمایه گذاری در ارائه دهندگان راه حل های مالیاتی هستند. این می تواند کمک کند تا کل سناریوی مالیات ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات ، بسیار آسان شود.

TaxBit یکی از شرکت هایی است که نرم افزار اتوماسیون مالیاتی را برای اهداف خرده فروشی ارائه می دهد.اگرچه در مورد مقررات ارز دیجیتال در ایالات متحده کمی شفاف سازی انجام شده است ، بازهم مسیری طولانی در پیش است.

بیشتر بخوانید:  وزیر نیرو: برنامه ای موثر برای ماینرها در دست داریم

شرکت هایی مانند Ripple مستقر در سانفرانسیسکو به دنبال خارج از ایالات متحده برای انتقال مقر خود هستند. این اقدام احتمالاً به دلیل دادخواستی SEC که این شرکت در ماه گذشته دریافت کرده ، است .

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است. به عنوان مشاوره حقوقی ، مالیاتی ، سرمایه گذاری ، مالی یا سایر موارد ارائه یا در نظر گرفته نشده است.

منبع : cryptodaily.co.uk


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا