اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایرانارزهای دیجیتال

اولین مجوز استخراج رمز ارز در آذربایجان غربی

اولین مجوز استخراج رمز ارز در آذربایجان غربی ؛ خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه،گزارش داد؛ که سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی با توجه به اهمیت رمز ارز‌های دیجیتالی در دنیا و رونق فضای کسب و کار در فضای مجازی به سمت آن، و برای قانونمند کردن این فعالیت‌ها با تدوین دستورالعمل صدور جواز تاسیس و بهره برداری برای استخراج رمز ارز‌ها، زمینه نهادینه و قانونمند شدن این فعالیت را فراهم کرده است.

سلام کریپتو

اولین مجوز استخراج رمز ارز در آذربایجان غربی

این سازمان زمینه آماده سازی صدور مجوز‌های صنعتی رمز ارز‌ها و ارائه خدمات تخصصی و کارشناسی به متقاضیان را ایجاد کرد. و اولین جواز تأسیس فعالیت استخراج رمز ارز کشور را با سرمایه گذاری ثابت ۱۷۰ هزار یورو معادل ( ۲۵۵۰۰ میلیون ریال ) در شهرک صنعتی استان صادر نمود. و با توجه به ضرورت موضوع در نظر دارد، دوره های آموزشی تخصصی وکاربردی آشنایی با فعالیت استخراج رمزارزها را برگزار نماید.

اولین مجوز استخراج رمز ارز در آذربایجان غربی - پایگاه جامع زوم ارز

غلامرضا بابایی رییس سازمان صنعت ومعدن وتجارت استان آذربایجان غربی به تاریخچه پیدایش رمز ارز‌ها پرداخت و گفت: حضور رمزارز‌ها از حدود ۱۰ سال پیش با بیت‌کوین آغاز شد و با توجه به استقبال جهانی از آن، انواع گوناگونی از رمزارز‌ها ایجاد شد که برخی از آن‌ها موفق بودند و مورد اقبال قرار گرفتند و بسیاری از آن‌ها از گردونه رقابت خارج شده‌اند.

بیشتر بخوانید:  استلار Stellar چیست ؟ | آشنایی با ارز دیجیتال XLM

جایگاه پر مخاطب رمز ارز در کشور

و همچنین اظهار داشت؛در کشور ما نیز همراه با حرکت جهانی، رمزارز‌ها جایگاه پرمخاطبی دارد. که ایجاد سایت‌های اطلاع‌ رسانی گوناگون در حوزه رمزارزهاهست.و ایجاد صرافی‌ها و مارکت‌های ایرانی برای تبادل رمزارز‌ها موید گرایش به فناوری بلاکچین است. ایجاد مزارع و فعالیت‌های پرشتاب ماینینگ و شکل‌گیری رمزارز ملی ازسوی بانک مرکزی است ، که همپای رمزارز‌های خاص مانند جی‌بی‌تال برای کاربرد‌های آموزشی و..میباشد.این نشان می دهد که رمزارز‌ها یکی از زمینه‌های مورد علاقه مردم در فضای مجازی کشور به‌ شمار می‌رود.

صرافی ایرانی کارت

باتوجه به علاقه مندی مردم کشورمان به این زمینه پرسش ما از متصدیان امور این است که؛

آیا در همه استانهای کشور گرفتن پروانه قانونی استخراج رمز ارز آسان وسریع انجام می شود. و سرمایه گذاری در استخراج رمز ارز قانونمند وراحت انجام میشود؟

منبع: yjc

طاهره محمدیان

کارشناس روانشناسی | پژوهشگر فناوری های جدید وتولید محتوا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا