صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

Curve ، Aave ، Synthetix و 7 ارز دیگر به اتحاد جهانی DeFi پیوستند.

اتحادیه جهانی DeFi ،ی Huobi ، ده  عضو جدید از جمله  Aave ، Curve Finance و Synthetix را اعلام کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

 کنسرسیوم امور مالی غیرمتمرکز  (DeFi)ی Huobi – که اتحاد جهانی DeFi  نامیده می شود – از 10 عضو جدید استقبال کرده است  و مجموع اعضای خود را به 15 عضو می رساند.

اعضای جدید شامل  DeFi Curve Finance ، Aave ، Synthetix ، Balancer ، Loopring ، Zapper ، Zerion ، Bitpie ، Mykey و CoinGecko هستند.

آنها برای جستجوی “فرصت های همکاری فرامرزی” و ارتقا  توسعه اکوسیستم DeFi،به اعضای بنیانگذار Maker Foundation ، Compound ، NEST Community ، dYdX و Huobi DeFi پیوستند.

اتحاد جهانی DeFi یک ماه پیش راه اندازی شد ، و   ماموریت خود را ایجاد همکاری بین پروژه های مالی غیرمتمرکز از دو نیمکره غربی و شرقی بیان نموده است.

استانی کولچوف ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Aave ، گفت: “همه اعضا بسیار به اکوسیستم DeFi کمک کرده اند و ما از عضویت در اتحاد جهانی DeFi خوشحالیم.”  شارلین وو در اعلامیه Huobi در 15 سپتامبر CIO  بیان کرد:

“ما از همه اعضای جدید اتحادیه جهانی DeFi قدردانی می کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری با آنها در زمینه های مختلف از جمله آموزش کاربری ، اشتراک تمرین ها ، استاندارد سازی پروتکل ، مدیریت ریسک تا حمایت از توسعه اکوسیستم مالی غیرمتمرکز جهانی هستیم.”

بیشتر بخوانید:  تأمین اعتبار پرداخت وام ریپل با XRP

این اتحادیه میزبان وبینارها (webinars)و رویدادهایی است که به منظور تقویت آگاهی و آموزش هدفمند کردن DeFi برای شرکت ها و کاربران در منطقه آسیا برگزار می شود. نمایندگان هر دو Synthetix و Aave به اهداف خود برای گسترش حضور آسیایی قبل از پیوستن به اتحاد اشاره کردند.

Huobiخاطرنشان کرد که اعضای اضافی DeFi در ماه های آینده در کنار نمایندگان بخش مالی متمرکز در این اتحادیه پذیرفته خواهند شد.

منبع: کوین تلگراف


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا