اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

واکنش CZ به اخبار تحقیقات CTFC

salamcrypto

مدیرعامل بایننس با شور و اشتیاق فراوان از اقدامات KYC/AML این شرکت دفاع کرد و گزارش های تحقیق را رد کرد.
اندکی پس از گزارش بلومبرگ در روز جمعه مبنی بر اینکه صرافی دیجیتال بایننس تحت بررسی CTFC بخاطر اجازه دادن به ساکنان ایالات متحده برای انجام تجارت های غیرقانونی قرار گرفته است.
چنگ پنگ ژائو مدیرعامل این صرافی دیجیتال که به  CZ معروف است گزارش ها را در برنامه زنده AMA و Clubhouse رد کرد و گفت این اخبار بی اساس و بی تأثیر هستند.
چنگ پنگ ژائو گفت: این موضوعی ست که به تازگی مطرح شده و در این گزارش هیچ خبری مبنی بر سوء رفتار از سوی بایننس وجود ندارد و من باید دلیل این گزارش را بفهمم. بنابراین وقتی آنها می‌گویند هیچ سوء رفتاری از سوی بایننس وجود ندارد پس این گزارش بی تأثیر است.
چنگ پنگ ژائو خاطرنشان کرد که به عنوان یک بیزنس صرافی بایننس از سیاست بدون اظهار نظر در ارتباط با مقررات نظارتی برخوردار است که این شرکت را در رابطه با رد مطالب گزارش که به یک منبع واحد ناشناس استناد می‌کند در موقعیت دشواری قرار می‌دهد.
وی گفت که تحقیقات به این معنا نیست که آنها در تلاش‌اند تا مارا متهم کنند و آسیبی به ما برسانند و این گزارش به سادگی می‌تواند یک کار روتین معمولی باشد.
بدون ذکر مثالی CZ گفت که موارد مشابهی مثل این گزارش در گذشته نیز رخ داده و این گزارش هیچ تأثیری بر آنها ندارد.
وی همچنین به طور مشخصی مدعی شد که رقبای این صرافی دیجیتال ممکن است روزنامه نگاران را رشوه دهند یا آنها را تحت فشار قرار دهند تا داستان های سنگین و بی اساس از نظر محتوایی علیه آنها منتشر کنند.
چنگ پنگ ژائو سال گذشته رابطه پیچیده ای با رسانه ها داشت و اوایل این ماه بایننس بی سر و صدا و بدون اینکه رسانه ای شود دادخواستی علیه نشریه فوربس و دو تن از خبرنگاران آن ارائه کرد.
“ما نه تنها در ایالات متحده بلکه با تمام آژانس های نظارتی جهان مشارکتی کامل داریم. ما گفتگوی فعالی با سازمان های نظارتی داریم.”
پس از اینکه چنگ پنگ در ماه نوامبر اعتراف کرد که معامله گران آمریکایی روش های هوشمندی برای دور زدن ممنوعیت ها پیدا می‌کنند حالا شاید تعجب آور نباشد که CTFC تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده است.
چنگ پنگ امروز صبح با قدرت از سیاست های KYC/AML بایننس دفاع کرد.
وی گفت: من می‌توانم به طور علنی اظهار نظر کنم که بایننس احتمالاً قوی ترین برنامه KYC/AML را در این صنعت دارد. ما بسیار محتاط و دقیق برنامه KYC/AML را اجرا می‌کنیم.
با این حال او همچنین یک بار دیگر اعتراف کرد که کاربران آمریکایی اغلب سعی می‌کنند سیستم های موجود را دور بزنند و اشاره کرد که کیفیت موانع آنها باید بهبود یابد.
در نهایت وی با لحن امیدوار کننده ای گفت که فعالان این صنعت و آژانس های نظارتی می‌توانند نقاط مشترکی پیدا کنند.
وی افزود: در حال حاضر نوعی شکاف بین فعالان صنعت و نهاد های نظارتی وجود دارد. امیدوارم هر دو طرف برای برطرف کردن این شکاف ابراز آمادگی کنند و این شکاف را برطرف کنند.
منبع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  با سبد دارایی های مدیرعامل بایننس آشنا شوید!

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا