اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بیانات مدیرعامل بایننس پیرامون تحریمات روسیه و رمز ارز

بیانات مدیرعامل بایننس پیرامون تحریمات روسیه و رمز ارز

به گزارش زوم ارز، چانگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، که بین عموم به اختصار CZ نامیده می‌شود، باور دارد که روسیه نمی‌تواند از ارز های دیجیتال برای دور زدن تحریم‌های غربی استفاده کند. وی این بیانات را طی مصاحبه‌ی اخیر با ریچارد کوئست اعلام کرد. بنا به سخنان وی، رمز ارز به شدت قابل ردیابی است، ویژگی‌ای که این ابزار را برای دور زدن تحریم‌ها نامناسب می‌سازد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

ژائو اشاره کرد که دولت‌های جهان با روند فزاینده‌ای در حال بهتر شدن در ردیابی تراکنش‌های رمز ارز هستند. بنابراین، وی باور دارد که یک فرد باهوش از ارزهای دیجیتال برای چنین اهدافی استفاده نخواهد کرد.

در هر صورت، وی گفت بایننس به دقت بر قوانین تحریم‌ها نظارت دارد و تمام افراد و نهادهای حاضر در لیست تحریم را مسدود خواهد کرد. CZ افزود که بایننس همچنین حساب تمام افرادی که به طور غیرمستقیم با افراد حاضر در لیست تحریم‌ها هستند را مسدود خواهد کرد.

کوین کده

هرچند، وی ادعا کرد که بایننس مسدود سازی حساب کاربران عادی روسیه را غیرقانونی می‌داند. بنابراین، این صرافی بر تصمیم خود برای ممنوع نکردن تمام کاربران روس پایبند خواهد ماند. جهت نشان دادن تمایل این سازمان به سازگاری با قوانین، CZ گفت تصمیم‌گیری بر سر اینکه دارایی کدام افراد باید مسدود شود به دولت‌ها واگذار می‌شود.

بیشتر بخوانید:  پشتیبانی مسترکارت از ارز های دیجیتال

برخلاف بسیاری از سازمان‌ها، که تمایلی به جبهه گرفتن نسبت به اشتباه بودن یا نبودن تهاجم روسیه به اوکراین ندارند، CZ گفت بایننس مخالف جنگ و سیاست‌ مداران آغاز کننده‌ی آن است.

وی اشاره کرد که بایننس علیه مردم نیست، چرا که این جنگ هر دوی ملت‌های اوکراین و روسیه را درگیر کرده است. بنا به سخنان وی، بایننس به دنبال کمک به این ملت‌ها برای رفع این سختی‌ها است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CryptoSlate


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا