کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول های دای DAI

معرفی بهترین کیف پول های دای DAI

کیف پول دای DAI، احتمالاً نام استیبل کوین دای یا Dai شنیده اید. همان‌طور که می دانید این استیبل کوین همانند دیگر استیبل کوین ها است اما با کمی تفاوت. Dai یک استیبل کوین غیر متمرکز است. اگر اطلاع داشته باشید تتر یک استیبل کوین متمرکز می باشد که این موضوع دقیقاً برعکس تتر است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اگر سری به کوین مارکت کپ بزنید، می توانید اطلاعات کاملی از این استیبل کوین مشاهده کنید. اما اگر به دنبال دریافت اطلاعات اولیه هستید نیازی نیست چراکه ما در این قسمت از مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که ما در سایت زوم ارز به صورت کامل و جامع درباره این استیبل کوین توضیحاتی ارائه داده ایم. شما می توانید با نام این استیبل کوین در سایت به راحتی به آن مقاله دسترسی پیدا کنید.

کوین کده

این استیبل کوین هم اکنون در سایت کوین مارکت کپ رتبه 32 دارد. شما می توانید همیشه همانند تتر این استیبل کوین را با قیمت 1 دلار خریداری کنید. اگر قصد استفاده از تتر را ندارید، می توانید از Dai استفاده کنید.

در حال حاضر صرافی های مختلفی از این استیبل کوین پشتیبانی می کنند. برای مثال شما می توانید در صرافی های ذیل اقدام به خرید و یا فروش و یا تبدیل این استیبل کوین کنید.

 1. صرافی بایننس
 2. صرافی کراکن
 3. صرافی کوین بیس
 4. صرافی یونی سواپ
 5. صرافی کوکوین
 6. صرافی هیوبی
 7. صرافی بیترکس
 8. و…

شما می توانید به راحتی با تمام صرافی هایی که نام برده شد، این استیبل کوین را معامله کنید. در صورتی که علاقه دارید تا از درباره این استیبل کوین اطلاعات کامل و جامعی به دست بیاورید، می توانید همان‌طور که گفتیم یکی از دو راه فوق را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که ما در این مقاله قصد معرفی این استیبل کوین را نداریم بلکه قصد داریم تا کیف پول های این استیبل کوین را به شما عزیزان معرفی کنیم. اگر قصد خرید ارز های دیجیتال را دارید اما نمی دانید که باید چه رمز ارزی را خریداری کنید و فعلاً تنها قصد دارید این استیبل کوین را بخرید و کمی بعد اقدام به خرید ارز دیجیتال با آن کنید، باید به فکر یک کیف پول برای این استیبل کوین باشید. ما در این مقاله قصد داریم تا تمام کیف پول های استیبل کوین دای یا Dai را به شما عزیزان معرفی کنیم.

اگر هنوز با کیف پول های این استیبل کوین آشنا نیستید، پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها دنبال کنید. لازم به ذکر است که این استیبل کوین از کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری به صورت کامل پشتیبانی می کند. در ادامه همراه ما باشید.

بهترین کیف پول های توکن Dai کدام اند؟

بهترین کیف پول های توکن Dai کدام اند؟
بهترین کیف پول های توکن Dai کدام اند؟

اینکه بهترین کیف پول استیبل کوین Dai کدام است دقیقاً مشخص نمی باشد. هر کیف پول در رده خودش، بهترین عملکرد را از خود به جا گذاشته است. یکی از اصلی ترین دلیل این موضوع رقابت است. امروزه به دلیل گسترش حوزه ارز های دیجیتال رقابت در این حوزه بسیار زیاد شده است. در صورتی که یک کیف پول نتواند در این رقابت پیروز نشود، از دور خارج می شود. باید توجه داشته باشید که این موضوع بسیار اهمیت دارد.

در حال حاضر تقریباً کیف پول هایی که از این استیبل کوین پشتیبانی می کنند، خوب و حرفه ای هستند. ممکن است برخی ها به دلایل مختلف از دیگری کمی ضعیف تر باشد اما این موضوع بسته به علایق تغییر پیدا می کند. برای اینکه بهتر متوجه منظور شوید بگذارید تا برایتان یک مثال بزنیم.

کیف پول نرم افزاری تراست یکی از کیف پول هایی است که از این استیبل کوین پشتیبانی می کند. تقریباً در حال حاضر کیف پول تراست معروف و پرطرفدار می باشد. متأسفانه این کیف پول از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند. این ویژگی مهم است و نیاز یک کیف پول نرم افزاری می باشد. توجه داشته باشید این موضوع سبب این نمی شود که بگوییم که این کیف پول امنیت ندارد چراکه اگر از تراست ولت به درستی استفاده کنید امنیت آن مناسب می باشد.

شاید با وجود این ویژگی اکثر افراد بگویند که این کیف پول بهترین کیف پول نمی باشد اما این‌طور نیست، چراکه در حال حاضر اکثر کیف پول های نرم افزاری از این ویژگی برخوردار نیستند اما مسائل امنیتی در آن ها به خوبی رعایت شده است.

پیشنهاد ما به شما این است که با مقایسه چند کیف پول، بهترین آن ها را انتخاب کنید. اگر نمی دانید که ویژگی های بهترین کیف پول چه ویژگی هایی است حتماً ادامه این مقاله را دنبال کنید. در قسمت بعدی به شما خواهیم گفت که ویژگی های یک کیف پول خوب چه چیزهایی است.


ویژگی های بهترین کیف پول توکن Dai

ویژگی های بهترین کیف پول توکن Dai
ویژگی های بهترین کیف پول توکن Dai

اینکه یک کیف پول خوب چه ویژگی هایی دارد ممکن است برایتان سؤال باشد. همیشه این سری از موضوعات برای برخی از افراد به عنوان یک مشکل بزرگ تلقی می شود. ما در این مقاله قصد داریم تا با عنوان برخی از ویژگی ها به شما کمک کنیم تا بهترین کیف پول را انتخاب کنید. قبل از اینکه بخواهیم به سراغ اصل مطلب برویم، بهتر است دو موضوع را بررسی کنیم.

موضوع اول این است که اگر کیف پول یک یا دو مورد از ویژگی های گفته شده را دارا نبود، به این معنی نیست که آن کیف پول مناسب نمی باشد و یا اینکه نمی توان آن را به عنوان بهترین کیف پول انتخاب کرد. این موضوع دقیقاً همانند همان تایید دو مرحله ای کیف پول تراست است که در قسمت قبل برایتان مثال زدیم.

موضوع دوم این است که ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد تمام ویژگی ها نمی باشد بلکه برخی از ویژگی ها است. شما می توانید با در نظر گرفتن ویژگی های گفته شده، برخی از ویژگی های مشابه را نیز خودتان به آن ها اضافه کنید.

ویژگی های یک کیف پول خوب عبارت اند از:

 1. از سیستم عامل های مختلف پشتیبانی کند. این موضوع سبب می شود تا کاربران در صورت تمایل بتوانند در هر سیستم عاملی از کیف پول مورد نظر استفاده کنند.
 2. امنیت مناسب و پایداری داشته باشد تا مشکلی برای سرمایه کاربران به وجود نیاید و یا اینکه سرمایه آن ها به خطر نیفتد.
 3. از تایید هویت دو عاملی برای امنیت بیشتر پشتیبانی کند. در صورتی که این‌چنین نبود، حداقل امکانات امنیتی برای امنیت بیشتر باید لحاظ شود.
 4. از رمز ارز های مختلفی پشتیبانی کند تا نیاز نباشد که کاربران برای ذخیره هر ارز نیاز به یک کیف پول دیگر داشته باشند.
 5. از صرافی داخلی برای راحتی کاربران خود پشتیبانی کند. برقراری این ویژگی باعث می شود تا کاربران بتوانند به راحتی در داخل همان کیف پول معاملات خود را تا حدودی انجام دهند.
 6. رابط کاربری مناسبی داشته باشد تا تمام کاربران بتوانند از آن به راحتی و بدون ایجاد هر گونه مشکلی کار های خود را انجام دهند.
 7. به‌صورت مدام آپدیت شود. این موضوع باعث می شود تا کیف پول از رمز ارز های جدید تری پشتیبانی کند و یا اینکه امکانات متعددی به آن اضافه گردد.
 8. امکان تهیه نسخه پشتیبان وجود داشته باشد تا در صورت بروز مشکل، کاربران مجدد بتوانند همان کیف پول با همان تنظیمات را بازگردانی کنند.

همان ‌طور که گفتیم، در صورتی که کیف پول مورد نظر شما 1 یا 2 و یا حداکثر 3 مورد را دارا نبود، به این معنی نیست که این کیف پول بهترین کیف پول نیست. معمولاً در حال حاضر کیف پول نرم افزاری وجود ندارد که به صورت هم‌زمان از تمام موارد گفته شده پشتیبانی کند. در ادامه همراه ما باشید تا به سراغ اصل مطلب یعنی معرفی کیف پول های سخت افزاری و یا نرم افزاری استیبل کوین Dai یا دای برویم.


معرفی کیف پول های سخت افزاری توکن Dai یا دای

در این قسمت از مقاله قصد دارید تا کیف پول های سخت افزاری استیبل کوین Dai را به شما عزیزان معرفی کنیم. در صورتی که در گذشته برای ذخیره چندین ارز‌ دیجیتال کیف پول سخت افزاری تهیه کرده اید، می توانید با مطالعه این قسمت متوجه این شوید که آیا کیف پول شما از استیبل کوین Dai پشتیبانی می کند یا خیر! کیف پول های سخت افزاری این استیبل کوین عبارت اند از:

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

احتمالاً نام کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S را زیاد شنیده باشید. این کیف پول توسط کمپانی لجر تولید شده است. شما می توانید از کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S برای ذخیره انواع مختلف رمز ارز ها از جمله استیبل کوین Dai استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  بهترین کیف پول ارز اتریوم Etherum

خوشبختانه این کیف پول امنیت قابل قبول و پایداری دارد و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. اگر به دنبال یک کیف پول سخت افزاری ارزان قیمت هستید، Ledger Nano S می تواند یکی از انتخاب های شما باشد. خوشبختانه این کیف پول از امنیت مناسبی برخوردار است.

شما می توانید از این کیف پول در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری به راحتی استفاده کنید. ناگفته نماند که نرم افزار این کیف پول رابط کاربری مناسبی دارد و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

اگر کاربر مبتدی هستید نگران نباشید چراکه همان‌طور گفتیم کار با این کیف پول آسان است. اگر در هنگام کار با این کیف پول با مشکل مواجه شدید تنها با جستجوی نام آن در سایت زوم ارز می توانید به آموزش کامل و جامع آن مراجعه کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • قیمت ارزان
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

معایب:

 • این کیف پول کمی قدیمی است و امکان دارد در آینده به دلیل دریافت نکردن آپدیت از رمز ارز های جدید پشتیبانی نکند.
 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X جدید ترین محصول کمپانی لجر می باشد. شما می توانید به راحتی از این کیف پول استفاده کنید. تقریباً باید گفت که کیف پول Ledger Nano X نسخه به روز کیف پول Ledger Nano S می باشد.

همان‌طور که گفتیم ممکن است پس از مدتی برای کیف پول Ledger Nano S دیگر آپدیت ارسال نشود اما در حال حاضر تمام آپدیت ها را کیف پول Ledger Nano X دریافت می کند. شما می توانید از این کیف پول به راحتی استفاده کنید چراکه رابط کاربری نرم افزار این کیف پول نیز مناسب است.

خوشبختانه کیف پول Ledger Nano X از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند. پیشنهاد ما این است که پس از نصب کیف پول حتماً تایید دو مرحله ای آن را فعال کنید تا همان‌طور که گفتیم چندین پله امنیت شما افزایش پیدا کند.

کیف پول Ledger Nano X نیز از صرافی داخلی پشتیبانی می کند. شما می توانید در صرافی داخلی این کیف پول به صورت مستقیم اقدام به معاملات رمز ارز ها کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رابط کاربری مناسب
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • قیمت این کیف پول کمی بالا است.

برای آموزش و مطالعه ی بیشتر درمورد کیف پول لجر کلیک کنید


معرفی کیف پول های نرم افزاری توکن دای یا Dai

اگر قصد خرید کیف پول های سخت افزاری را ندارید، باید استیبل کوین Dai را در کیف پول های نرم افزاری ذخیره کنید. در حال حاضر کیف پول های سخت افزاری متعددی از این استیبل کوین پشتیبانی می کند. در این قسمت ما نیز قصد داریم تا کیف پول های نرم افزاری استیبل کوین Dai را به شما معرفی کنیم.

 1. کیف پول نرم افزاری تراست Trust

کیف پول نرم افزاری تراست Trust
کیف پول نرم افزاری تراست Trust

در حال حاضر، کیف پول تراست یکی از معروف ترین کیف پول های نرم افزاری است. شما می توانید در تراست ولت به خوبی رمز ارز های خود را ذخیره سازی کنید. این کیف پول کاملاً رایگان است و برای استفاده از آن هیچ مبلغی نباید پرداخت کنید.

متأسفانه از تراست ولت شما تنها می توانید در گوشی های موبایل استفاده کنید. این کیف پول نسخه کامپیوتری ندارد. در صورتی که قصد دارید از کیف پول کامپیوتری استفاده کنید می توانید کوینومی را که در ادامه با آن آشنا خواهید شد را انتخاب کنید.

امنیت تراست ولت مناسب و پایدار است. یکی از ضعف های امنیتی تراست ولت این است که از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند اما این موضوع سبب این نمی شود که بگوییم تراست ولت امن نیست بلکه این کیف پول امن است اما از ویژگی تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند.

اگر از تراست ولت به درستی استفاده کنید و تمام نکات امنیتی را رعایت کنید، بدون مشکل می توانید با این کیف پول ذخیره سازی رمز ارز ها را انجام دهید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • استفاده کاملاً رایگان
 • رابط کاربری آسان

معایب:

 • عدم پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی
 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

برای آموزش و مطالعه ی بیشتر درمورد کیف پول تراست کلیک کنید

 1. کیف پول نرم افزاری کوینومی Coinomi

کیف پول نرم افزاری کوینومی Coinomi
کیف پول نرم افزاری کوینومی Coinomi

از دیگر کیف پول های نرم افزاری معروف می توان کیف پول نرم افزاری کوینومی را نام برد. کیف پول کوینومی یکی از کیف پول های نرم افزاری پرطرفداری است که امروزه توسط کاربران زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از این کیف پول در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری استفاده کنید.

خوشبختانه کوینومی امنیت مناسب و پایداری دارد. شما می توانید با اطمینان ذخیره رمز ارز های خود را به این کیف پول بسپارید. همچنین این کیف پول رابط کاربری مناسبی نیز دارد چراکه می توانید به راحتی با این کیف پول کار کنید.

فرقی نمی کند که حرفه ای هستید یا مبتدی چراکه رابط کاربر آسان این کیف پول تمام مشکلات را حل کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از صرافی داخلی

معایب:

 • کوینومی یک کیف پول متن باز نیست.

نگاهی کلی بر کیف پول های دای یا Dai

نگاهی کلی بر کیف پول های دای یا Dai
نگاهی کلی بر کیف پول های دای یا Dai
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل
1 Ledger Nano S سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
2 Ledger Nano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
3 Trust نرم افزاری موبایل
4 Coinomi نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
5 Trezor T سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
6 Trezor One سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
7 KeepKey سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
8 SafePal نرم افزاری موبایل
9 Atomic نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
10 Metamask نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
11 Exodus نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
12 Edge نرم افزاری موبایل و کامپیوتر

اینفوگرافیک بهترین کیف پول های ارز دیجیتال DAI

اینفوگرافیک بهترین کیف پول های ارز دیجیتال DAI
اینفوگرافیک بهترین کیف پول های ارز دیجیتال DAI

سخن آخر درباره ی کیف پول های دای DAI

در این مقاله سعی داشتیم تا شما را با تمام واقعیت ها رو به رو کنیم. در صورتی که شما نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید اطلاعات در خواستی خود را در کامنت های این پست، به اشتراک بگذارید تا تیم زوم ارز در اولین فرصت به آن ها پاسخ بدهد.

همان‌طور که در طول مقاله آوردیم، سعی کنید کیف پول ها را حتماً از مکان های معتبر تهیه و یا دانلود کنید. این موضوع به قدری مهم است که در این قسمت نیز جهت یادواری به آن اشاره کرده ایم. همیشه سعی داشته باشید که برای دانلود کیف پول های نرم افزاری به سایت های رسمی مراجعه کنید و یا اینکه برای خرید کیف پول های سخت افزاری از سایت های معتبر اقدام کنید. در نهایت شما می توانید بدون ایجاد هرگونه مشکل از کیف پول خود استفاده کنید.

ممنون از اینکه تا پایان “کیف پول دای DAI” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام وقتتون بخیر من سه روز پیش از تراست ولت مقداری DAI به کوکوین انتقال دادم ولی تا الان توی حساب کوکوین بنده ننشسته بهشون ایمیل دادم میگن درخواست در حال بروزرسانیه،ممنون میشم کمک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا