صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل روزانه پنج ارز دیجیتال بازار

تحلیل پنج ارز دیجیتال بازار امروز 17 مهر 1400

تحلیل روزانه پنج ارز بازار

این روزها که اوضاع ارزهای دیجیتال مطلوب است و به عنوان پدیده‌ای نوظهور با کاربردهای فراوان از آنها یاد می‌شود، نیاز به شناخت و کسب آگاهی درباره‌ شان بیش از هر زمانی است. بانک‌ها، موسسات مالی، دولت‌ها و سرمایه‌گذاران زودتر از باقی افراد، متوجه این ارزها شده‌اند.

سلام کریپتو

اینها علاوه بر اینکه به اهمیت و ظرفیت کریپتوکارنسی پی برده‌اند، از حضور این بازیگر تازه‌وارد در بازار کمی احساس ترس و دل‌نگرانی هم پیدا کرده‌اند. امروز از بین این ارزها، 5 مورد را برای شما عزیزان بررسی و تحلیل می کنیم.


تحلیل تکنیکال ارز LUNA

بازه زمانی روزانه:

ارز لونا در یک کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته است، و هم اکنون در بالای نیمه اول کانال خود می باشد، که می توان فهمید روند پرقدرتی داشته است. اگر بتواند مقاومت محدوده 41.28 تا 45 دلار را پشت سر بگذارد، اهداف کوتاه مدت 60 و 70 و هدف بلند مدت 154 دلار را خواهد داشت.

اندیکاتور RSI، در حال حاضر در یک محدوده حمایتی قرار گرفته است، و شرایط بازار اگر به همین منوال ادامه داشته باشد، می تواند در روزهای آینده با شکست به اهداف خود برسد.

تحلیل تکنیکال LUNA بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال LUNA بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز XLM

بازه زمانی روزانه:

ارز استلار در حال حاضر، در یک کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته است. با توجه به اینکه شرایط مومنتوم صعودی شده، و اینکه مقاومت 0.30 را شکسته و به حمایت تبدیل شده، میتواند در صورت مساعد بودن شرایط کلی بازار، به هدف 0.45 دلار برسد. اندیکاتور MACD هم به حالت صعودی برگشته و سیگنال مثبتی را نشان میدهد. البته هنوز می تواند یک برگشت به سمت حمایت داشته  باشد.

صرافی کوینکده
تحلیل تکنیکال ارز XLM بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز XLM بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز VET

بازه زمانی روزانه:

ارز وی چین که در طول ریزش بازار با اصلاح های زیادی همراه بود، با برخورد به کف کانال بلند مدت صعودی، با حمایت خریداران و حجم معاملات بسیار بالا در محدوده 0.082 همراه شد. منطقه ای که تلاقی چند گواه حمایتی مهم می باشد.

  1. کف کانال صعودی بلند مدت
  2. الگوی کنج صعودی تشکیل شده
  3. حمایت استاتیک فیبوناچی 0.618
بیشتر بخوانید:  تحلیل روزانه پنج ارز بازار

منطقه ای که به احتمال زیاد، آخرین نقطه ای است که قبل از شروع روند صعودی ارز وی چین به خود دیده است. چون در غیر این صورت روند آن برای مدت طولانی نزولی خواهد شد، که این اتفاق احتمال بسیار کمی دارد.

هم اکنون خط مقاومت داینامیک آبی رنگ شکسته شده، که انتظار می رود با توجه به روند کلی بازار، اگر همچنان صعودی باشد، وی چین در محدوده بالای 0.1 و نهایتا خود عدد رند 0.1 حمایت شود و به سمت اهداف 0.16 و 0.118 و هدف سوم 0.195 حرکت کند.

تحلیل تکنیکال ارز VET بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز VET بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز DOGE

بازه زمانی روزانه:

ارزی که در محدوده حمایتی 0.193 تا 0.20 با الگوی کنج صعودی حمایت شد، و  هم اکنون خط روند نزولی خود را در کوتاه مدت شکسته، و به سمت خط روندی نزولی میان مدت حرکت کرده. البته شرایط مومنتوم حرکتی هنوز صعودی نشده. محدوده 0.255 تا 0.275 دلار مقاومتی است، که اگر بتواند آن را بشکند، راه برای صعود تا محدوده 0.45 دلار باز خواهد شد.

حمایت داینامیک مووینگ EMA را هم در قیمت 0.2340 دارد. که می تواند برای شکست مقاومت کمک کند.

تحلیل تکنیکال ارز DOGE بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز DOGE بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز LTC

بازه زمانی روزانه:

این ارز در یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد که توانسته بعد از سه بار برخورد به حمایت محدوده 107 تا 126 دلار، موقعیت خود را در نیمه دوم کانال حفظ کند. اگر در روزهای آینده خط روند نزولی خود را بشکند، می تواند در میان مدت در بازه تقریبی دو ماهه به هدف 400 دلاری برسد .

اندیکاتور RSI هم روی حمایت خود قرار دارد و یکی از نشانه های شکست این مقاومت است.

تحلیل تکنیکال ارز LTC بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز LTC بازه زمانی روزانه

معامله گران زوم ارزی عزیز توجه کنند، بررسی های بیشتر برای پیدا کردن نقاط ورود دقیق به معامله و مدیریت سرمایه طبیعتا لازم و ضروری می باشد.

منبع: Zoomarz

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا