صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل روزانه پنج ارز دیجیتال بازار

تحلیل پنج ارز دیجیتال بازار امروز 20 مهر 1400

تحلیل روزانه پنج ارز دیجیتال بازار

در خدمت شما عزیزان زوم ارزی هستیم، با بروز رسانی تحلیل تکنیکال 5 ارز دیجیتالی که در هفته های گذشته بررسی شده بودند.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال ارز ADA

بازه زمانی 24 ساعته:

ارز دیجیتال ADA که طبق تحلیل سه هفته قبل به حمایت محدوده 2 دلاری واکنش داد، با رشد 25 درصدی تا قیمت 2.43 دلار توانست پیش رود. به دلیل قدرت بالای خرس های بازار، نتوانست دوام بیاورد، و مجددا به محدوده حمایت خود برگشت. روند کوتاه مدت ADA نزولی است.

با توجه به اینکه در بازه های زمانی ساعتی هم، هنوز روند آن صعودی نشده، تا زمانی که سقف کانال نزولی شکسته نشده، نمی توان به ادامه حرکت آدا امیدوار بود. ابر اندیکاتور Ichimoku نیز در همین محدوده حمایت خوبی از کاردانو به عمل آورده است.

ذکر این نکته ضروری است که آدا یک ارز با ثبات و قابل اعتمادی است، که یکی از گزینه های مناسب برای هولد می باشد، و یکی از بهترین پله های خرید هم همین محدوده های حمایتی است.

تحلیل تکنیکال ارز ADA بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز ADA بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز BNB

بازه زمانی 24 ساعته:

بعد از اینکه ارز دیجیتال BNB حمایت 380 دلار را از دست داد، و به محدوده 330 دلار رسید، بازار شرایط مساعدی پیدا کرد، و این ارز مجددا بالای 380 تا 390 دلار برگشت. در صورتی که دوباره زیر حمایت 380 دلار برگردد، باز هم تا قیمت 320 و 330 دلار ریزش خواهد داشت. اهداف BNB در صورتی که حمایت شود و بازار باز هم شرایط مساعد تری به خود بگیرد، قیمت های 500 و 570 و 650 دلار خواهد بود. که دو هدف آخر میان مدتی هستند.

صرافی کوینکده
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز BNB بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز ALGO

بازه زمانی 24 ساعته:

این ارز در هفته های گذشته روند بسیار رنج و خسته کننده ای داشته. طوری که بارها و بارها به سمت حمایت محدوده 1.60 رسیده است. انتظار داریم این بار با حجم بالای خرید مواجه شود.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 13 مهر 1400

تا بتواند حمایت خود را در محدوده 1.45 تا 1.60 حفظ کند. باید دید که شرایط برای این ارز به چه صورت رقم خواهد خورد. یک حمایت داینامیک دیگر هم از گذشته قیمتی وجود دارد، که در محدوده های 1.40 دلار میتواند باعث برگشت ALGO شود.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز ICP

بازه زمانی 24 ساعته:

روند کلی این ارز از ابتدا نزولی بوده، و شرایط مومنتوم حرکتی برای این ارز هنوز صعودی نشده. احتمال شکست حمایت 42 دلار وجود دارد. در این صورت می تواند تا قیمت 34.5 دلار و نهایتا 28 دلار ریزش داشته باشد.

و از آنجا یک حرکت به سمت بالا داشته باشد. حمایت 28 دلار پایین ترین حمایتی است که تاکنون به آن رسیده. اما با توجه به اینکه این ارز گذشته قیمتی بیشتری ندارد، احتمال ریزش بیشتر هم وجود دارد.

تحلیل تکنیکال ارز ICP بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز ICP بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز FTT

بازه زمانی 24 ساعته:

ارز دیجیتال صرافی FTX که FTT نام دارد، در هفته های گذشته، در قیمت 48 دلار حمایت شد، و به سمت مقاومت 60 دلار حرکت کرد. اما نتوانست آن را پشت سر بگذارد.

در حال حاضر حمایت 52 دلار را دارد. که انتظار شکست این حمایت با توجه به وضعیت حساس بازار وجود دارد. در صورت شکست، می تواند تا حمایت 45 و حتی 38 دلار ریزش قیمت داشته باشد. به طور کلی تا زمانی که خط روند نزولی آن نشکسته، نمی تواند به ادامه حرکت صعودی خود بپردازد. نقاطی ککه احتمال برگشت به سمت بالا برای ادامه حرکت وجود دارد، روی نمودار مشخص شده است.

تحلیل تکنیکال ارز FTT بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز FTT بازه زمانی 24 ساعته

منبع: Zoomarz

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا