صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل روزانه پنج ارز دیجیتال بازار

تحلیل پنج ارز دیجیتال بازار امروز 22 مهر 1400

تحلیل روزانه پنج ارز دیجیتال بازار

به گزارش زوم ارز، در ۲۴ ساعت گذشته بازار ارز‌های دیجیتال نوسانات زیادی را شاهد بوده است. و نقشه بازار نشان می‌دهد که بیشتر ارز‌ها سبز پوش بوده اند. بیت کوین نیز که در کانال 57 هزار دلار قرار دارد سبز پوش  بوده است.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال ارز UNI

بازه زمانی 24 ساعته:

در هفته های گذشته، این ارز دیجیتالی در قیمت 18 دلار حمایت شد، و به سمت اهداف خود حرکت کرد، تا قیمت 27 دلار که مقاومت مهمی بود، پیش رفت. روند حرکت ارز دیجیتال UNI تاکنون نوسانات خیلی کمی را شاهد بوده، ولی میتواند به همین صورت تا محدوده 27 و 28 دلار به حرکت خود ادامه بدهد. اندیکاتور های SMA و EMA نیز سیگنال صعودی داده اند. که نشان میدهد این منطقه حمایتی می تواند برای ادامه حرکت مهم باشد.

تحلیل تکنیکال ارز UNI بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز UNI بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز XTZ

بازه زمانی 24 ساعته:

ارز تزوس که در یک کانال صعودی قرار گرفته، شرایط کلی برای صعود آن مناسب است. اما یک مقاومت مهم سر راه صعود آن قرار دارد، که دوبار به آن واکنش داده است. محدوده ای که در بازه قیمتی 7.70 تا 9 دلار می باشد. اگر این محدوده شکسته شود، ارز تزوس می تواند تا اهداف 10.20 و 12.5 و 14.5 دلار رشد داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز XTZ بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز XTZ بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز NEO

بازه زمانی 24 ساعته:

ارز NEO از کانال نزولی خود خارج شده، و با شکست مقاومت 43 دلار، به هدف 50 دلار واکنش داد. در حال حاضر محدوده 42 تا 43 دلار حمایت خوبی است. مقاومت 48 دلار اگر به سمت بالا شکسته شود، می تواند به اهداف 54 و 60 دلار برسد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 7 مهر 1400

هم اکنون در وضعیت خوبی قرار دارد، اما امکان رشد آن با توجه به شرایط بازار باید بررسی شود.

صرافی کوینکده
تحلیل تکنیکال ارز NEO بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز NEO بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز AVAX

بازه زمانی 24 ساعته:

این ارز پس از اینکه در داخل یک الگوی کنج صعودی قرار گرفت، در قیمت 77 دلار متوقف شد، و وارد روند اصلاحی شد. یک واگرایی نیز در کف قیمت توسط اندیکاتور MACD شناسایی شده است. اگر بتواند بالای مقاومت 60 دلار برگردد، میتواند برای هدف 97 دلار به حرکت خود ادامه بدهد. حمایت خوب رمز ارز آواکس هم محدوده 40 دلار است.

تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز AVAX بازه زمانی 24 ساعته

تحلیل تکنیکال ارز EGLD

بازه زمانی 24 ساعته:

این ارز دارای فاندامنتال بسیار قوی می باشد، که شما می توانید محتوای “بررسی ارز دیجیتال EGLD” را مطالعه نمایید. و با فاندا این ارز آشنا شوید.

این ارز، بعد از شکست خط روند نزولی، هنوز نتوانسته حتی به محدوده سقف قبلی خود برسد. و در حال رنج زدن می باشد. حمایت های آن محدوده 222 تا 230 دلار است. که اگر شکسته شود، امکان دارد این ارز تا محدوده 150 دلار هم ریزش داشته باشد. اما انتظاری که داریم این است که در میان مدت همچنان به سمت اهداف خود حرکت خواهد کرد. اهداف آن، 300 و 350 دلار است.

تحلیل تکنیکال ارز EGLD بازه زمانی 24 ساعته
تحلیل تکنیکال ارز EGLD بازه زمانی 24 ساعته

منبع: Zoomarz

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا