اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

DeFi همچنان در حال رشد 📈

salamcrypto

ما در ماه های اخیر شاهد رشد DeFi ، بوده ایم وTVL  (ارزش کل قفل شده) در پروتکل های DeFi اکنون به 24 میلیارد دلار می رسد. از جمله پروژه هایی که در ماههای اخیر به رشد انفجاری این بخش کمک کرده است ، MANTRA DAO ، یک پلت فرم DeFi تحت حاکمیت جامعه و غیرمتمرکز است که خدمات گسترده ای از جمله سهام ، وام ، stablecoins ، مشتقات ، حاکمیت ، کمک های مالی و نگهداری را به کاربران خود ارائه می دهد.

رشد سریع

به دنبال راه اندازی موفقیت آمیز توکن خود ، MANTRA DAO همچنان در ماه دسامبر به ایجاد سر و صدا در فضا ادامه داد ، و اعلام کرد که همکاری های گسترده ای مانند BAND ، LUNA و KAVA به این لیست اضافه شده است. علاوه بر پیوستن به برخی از هیجان انگیزترین پروژه ها در DeFi ، MANTRA DAO همچنین شروع به عرضه محصولات مختلف DeFi در سیستم عامل خود از جمله حاکمیت نرم کرد ، که به جامعه MANTRA DAO اجازه می دهد رأی دهد و پیشنهاد تغییر در جنبه های مختلف اکوسیستم را بدهد.

در ماه دسامبر ، در این پروژه بیش از 100 میلیون توکن OM که به طور بومی بر روی سیستم عامل MANTRA DAO قرار گرفتند ، که به یک نقطه عطف قابل توجه رسید ، زیرا از 2 ماه پیش، رونمایی شده بود. این جامعه با داشتن یکی از هشتادو هشت NFT نادر MANTRA DAO که در پلتفرم NFT Rarible فروخته می شد ، به دلیل اینکه بخشی جدایی ناپذیر از موفقیت در پروژه بود ، جایزه دریافت کرد. این رویداد در مدت 30 دقیقه به فروش رسید و درآمد حاصل از فروش به جامعه بازگردانده شد.

یکی از جالب ترین ویژگی هایی که طی هفته های اخیر توسط MANTRA DAO اعلام شد ، پروتکل وام غیر متمرکز ZENTEREST بود که به کاربران پلت فرم اجازه می دهند دارایی های رمزنگاری شده خود را به عنوان وثیقه ارائه دهند ، وام بگیرند و از آنها استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:  راه اندازی برنامه پاداش دهی رمزارزی شبکه اجتماعی LINE

نسخه بتا ZENTEREST در اواخر دسامبر سال 2020 به بازار عرضه شد و دو شاخه مرکب مالی و Cream.finance است ، دو پروتکل وام طراحی شده و موفق ، که در فضای DeFi محبوب شده اند. اگرچه ZENTEREST از بهترین پروتکل ها استفاده می کند ، مجموعه منحصر به فردی از دارایی های فهرست شده خود را دارد که می تواند برای وام ، از این دو مورد استفاده شود. دارایی های مختلف از جمله رمز OM بومی MANTRA DAO ، ETH ، wBTC ، LINK ، COMP ، USDC ، DAI ، SNX ، UNI ، SUSHI ، AAVE ، LINK ، YFI ، 1INCH و سایر پروژه های کوچک آینده مانند POLS ، DSD ، BONDLY ، RSR ، ROYA و غیره در دسترس کاربران است.

MANTRA DAO در حال حاضر در برنامه سازندگان زیرساخت Parity است و علاوه بر ارائه طیف متنوعی از محصولات و خدمات DeFi به جامعه خود ، اعتبارسنجی برای چندین پروژه از جمله BAND ، Terra را دارد.

MANTRA DAO تاکنون با موفقیت به وعده های مشخص شده در یک نقشه راه طولانی عمل کرده است. راه اندازی محصولات وام دهنده یک پیروزی دیگر برای جامعه در حال رشد این سیستم عامل است. با آینده امیدوارکننده DeFi بیش از هر زمان دیگر ، MANTRA DAO قرار است به یکی از داستانهای موفقیت بخش در مسیر محصولات مالی بی اعتماد ، فراگیر و در دسترس جهانی تبدیل شود.

منبع : www.newsbtc.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا