اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

طبق گفته توسعه دهندگان ، ETH 2.0 ممکن است 6-8 هفته دیرتر ارائه شود.

salamcrypto

توسعه دهندگان Lead Ethereum در مورد آخرین اخبار به روز رسانی های  Beacon Chain testing و ETH 2.0 صحبت می کنند.

یک نسخه  کاندید release برای فاز 0 منتشر شده است  اگرچه Medalla هنوز هم به مشارکت بیشتری نیاز دارد.

بن ادینگتون ، توسعه دهنده ETH 2.0 ، به تازگی یک به روزرسانی را برای ارائه آخرین اخبار آزمایشات  و توسعه Beacon Chain منتشر کرده است. به روزرسانی اولیه انتشار نسخه 1.0.0 کاندیدای   release 0 برای Beacon Chain بود که شامل  تعدادی از اصلاحات و ایرادات پیکربندی است که در  ادامه شرح داده شده است.علاوه بر این ، موارد جدیدی برای طرح امضای Boneh-Lynn-Shacham (BLS) وجود دارد. وی گفت  ایجاد  Beacon Chain در 6-8 هفته بعد ارائه می شود. این زمان تخمینی است و هیچ اعلام رسمی تاریخ راه اندازی نشده است.ادینگتون در مورد واریز به قراردادهای جعلی  هشدار داد.

“بسیاری از قراردادهای واریز تقلبی و  Launchpad در روزهای آینده فوران خواهد کرد. اطلاعیه های  رسمی را دنبال کنید، Eth را به قراردادهای تصادفی نفرستید. اینجا  DeFi نیست. “


به روز رسانی ETH 2.0 Testnet

وی افزود ، آزمایشگاه Zinken که هفته گذشته اجرا شد ، به اندازه کافی خوب بود تا تیم بتواندبه سمت واقعیت سوق پیدا کند.  این برنامه نویس اظهار داشت که فاز 0 باید به زودی راه اندازی شود.در همین حال ،  Medalla از مشارکت بسیار کم رنج می برد. فکر می کنم مردم  از آزمایشات خسته می شوند. وقت آن است رسیده  که حرکت کنیم. “بر اساس beaconcha.in در حال حاضر ، فقط 45٪ مشارکت شبکه در آزمایشگاه Medalla وجود داشته است و  برای  نهایی شدن حداقل 66٪  مورد نیاز است.اشکالات  ETH 2.0  در برنامه های پاداش در حال آزمایش کاربران  مختلفی مانند Teku ، Lighthouse و Prysm در حال اجرا هستند و برای یافتن راه حل  مسائل مهم 50 میلیون دلار جایزه دارند.وی افزود که این شبکه واقعاً برای آزمایش موفقیت آمیز به تنوع کاربری بیشتری نیاز دارد و Prysm هنوز مسلط است.Prysm در توسعه کاربری ETH 2.0 خود خیلی کار کرده است و اخیراً یک رابط کاربری گرافیکی مبتنی بر وب را با یک پورتال اختصاصی staking اعلام کرده است. Lighthouse به تازگی به نسخه 0.3.0 ارتقا یافته است که مجموعه ای از پیشرفت ها را به شما معرفی می کند.بحث هایی در مورد سهام توکن سازی وجود داشت که از لحاظ تئوری بازدهی بیشتری را امکان پذیر می کند اما منجر به  تمرکز می شود. تحقیقات بیشتر درباره آن در حال جمع آوری است.

بیشتر بخوانید:  سهام صرافی کراکن در سال 2022 لیست خواهد شد

در پایان ، سازنده می گوید  با پایان  زمان آزمایش  کارها تمام نمی شود و ممکن است  ظرف دو ماه آینده ، به کار خود ادامه دهد.

منبع: کریپتو پوتیتو


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا