اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تمام سرمایه‌ی دلفی دیجیتال در لونا از بین رفت

تمام سرمایه‌ی دلفی دیجیتال در لونا از بین رفت

به گزارش زوم ارز و بنا به پست بلاگ اخیر، Delphi Ventures، صندوق کمپانی تحقیقات رمز ارز دلفی دیجیتال، به دنبال انفجار لونا، حدود 10 میلیون دلار از دست داده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این صندوق تعدادی کم از لونا در بازار ثانویه، در سه ماهه‌ی اول سال 2021، خریداری کرد و سپس در حوزه‌ی رمز ارز بیشتر ورود پیدا کرد. همچنین، در اوج قیمتی، ترا تنها 13 درصد از ارزش خالص دارایی این صندوق، در Delphi Ventures را تشکیل می‌داد.

معاملات مرتبط با پروتکل‌های قدرت یافته از بلاکچین فرو ریخته، تنها 5 درصد از تمام معاملات را شامل می‌شدند. قراردادهای زیادی پیرامون لونا امضا شدند، اما ریزش جنجالی آن در سخن و جملات تمامی افراد شنیده می‌شود.

کوین کده

دیروز در نهایت، مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال، یکی از طرفداران مشوق این توکن، سکوت خود را شکست. این میلیاردر گفت که تتوی وی از لونا، که مورد تمسخر گسترده قرار گرفت، یادآوری بر این امر خواهد بود که سرمایه گذاری به فروتنی نیازمند است.

اخیرا بیل آکمن، سرمایه گذار میلیاردر آمریکایی، اذعان داشت که ترا یک طرح هرمی بود و بنابراین، این سقوط آزاد به سادگی قابل پیش‌بینی بود.

بنا به گزارش پیشین U.today، دو کوان، هم‌بنیان‌گذار یاوه‌گوی ترا، هنوز هیچ عذرخواهی‌ای از سرمایه گذاران نداشته است. اخیرا، وی یک طرح جدید برای بازیابی پروژه‌ی بلاکچین فروریخته، با فورک کردن چین و ترک استیبل کوین UST، معرفی کرد.

بیشتر بخوانید:  احتمال همکاری کاردانو و آمازون

در همین حال، اخیرا LKB و شرکا، یکی از کمپانی‌های قانونی پیشتاز در کره جنوبی، تصمیم به اقدام قانونی علیه گوان اتخاذ کرده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا