اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سازگاری یوان دیجیتال با سیستم عامل بانکی چین

salamcrypto

حدود هشت بانک چینی ممکن است روی کیف پول های دیجیتال یوان یا سیستم عامل های بانکی خود کار کنند که می توانند از این رمز ارز پشتیبانی کنند .گروه های بانکی دیگری نیز قرار است پیشنهادات مبتنی بر تلفن های هوشمند خود را ارائه دهند.

Cryptonews.com در اوایل این ماه از کیف پول “سخت افزاری” بدون تلفن هوشمند و آنلاین که شبیه کارت اعتباری معمولی است ، خبر داد که حاصل فکر بانک پس انداز پستی چین است.

اما طبق گزارشی از طرف رسانه Tencent ، بانک پس انداز پستی به موازات ارائه کارت “سخت” ، کیف پول تلفن های هوشمند خود را نیز توسعه می دهد.این بانک که بیشتر متعلق به سرویس پستی چین است ، متخصص راه حل های بانکی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​و همچنین جوامع روستایی و مشتریان کم درآمد است.

همین رسانه افزود که بانک ارتباطات ، پنجمین بانک بزرگ چین ، نیز در حال کار بر روی کیف پول خود برای یوان دیجیتال است.و اسکرین شات هایی که توسط کاربران که در جدیدترین نسخه های مالی یوان دیجیتال دریافت کرده اند ، نشان می دهد که برنامه های “چهار بانک بزرگ” راه حل هایی را ارائه می دهند که کیف پول های دیجیتال یوان موجود را با سیستم عامل های بانکی هر دو بانک پس انداز پستی و بانک ارتباطات ، و همچنین دو بانک دیگر – بانک بازرگانان چین و بانک CITIC چین مستقر در هنگ کنگ (هفتمین بانک بزرگ وام دهنده در خاور میانه) پیوند می دهد.

بیشتر بخوانید:  تحلیلگر سابق دلایل فروش بیت کوین خود را توضیح می‌دهد

منبع : cryptonews.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا