اخبار ارز دیجیتال

فاش شدن اطلاعات کیف پول Ledger توسط Raidform

امروز اطلاعات دیتابیس شرکت کیف پول لجر به بیرون درز کرد. داده های لو رفته ، که شامل بیش از 270،000 آدرس فیزیکی و شماره تلفن همراه با یک میلیون آدرس ایمیل است ، در وب سایت هکر Raidforms در دسترس عموم قرار گرفت.

سلام کریپتو

براساس گزارش ها ، داده های مورد بحث در طی هک دیتابیس تجارت الکترونیک لجر در ماه ژوئن به سرقت رفته است.در حالی که لجر تأیید کرد که پایگاه داده آن به دلیل این هک به خطر افتاده است ، این شرکت ادعا کرده بود که فقط 9،500 شماره تلفن ، آدرس پستی و جزئیات خرید محصولات در طی هک در ماه ژوئن فاش شده است. با وجود این ادعاها ، به نظر می رسد حجم واقعی داده های درز کرده بسیار چشمگیرتر از ادعای لجر است.

این شرکت اظهار داشت:

” ما صمیمانه از این وضعیت پشیمان هستیم و حریم خصوصی برای ما بسیار جدی است.”

گفته می شود ، لجر در حال کار با آژانس های اجرای قانون برای پیگرد قانونی این هکرها است، چرا که 170 سایت فیشینگ از بین رفته است.با وجود اینکه هیچ اطلاعات مالی درز نکرده است ، کاربران نگران بودند که قرارگیری این اطلاعات در دسترس عموم تهدیدی بیشتر از حملات فیشینگ باشد، همچنین یکی از کاربران اظهار داشت:

صرافی ایرانی کارت

“افرادی که یک لجر خریداری کرده اند تمایل دارند که ارزش خالص بالایی در ارزهای رمزپایه داشته باشند، و اکنون در معرض آزار و اذیت های سایبری و همچنین آزار و اذیت های فیزیکی در مقیاس بزرگتری نسبت به گذشته قرار خواهند گرفت.”

بیشتر بخوانید:  بایننس خواستار افزایش پروژه های Defi مبتنی بر اتریوم برای ملحق شدن به bscشد.

دیگری این شرکت را در توییتر فراخواند و گفت:

“با انها قطع ارتباط کنید، این تنها راهی است که شرکت هایی با این شرایط یاد میگیرند تا امنیت جسمی ما را جدی بگیرند”

این مطالب خطرات ناشی از ذخیره اطلاعات در یك سرور را كه امکان هك آن است ، برجسته می كند. بر اساس برخی گمانه زنی ها ، قانون پیشنهادی جدید خزانه داری که باعث می شود حملات سایبری با شکست مواجه شود و نتوانند از آن سودی ببرند.

منبع: ambcrypto


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا