اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

در دام ایلان ماسک نیفتید!

salamcrypto

ایلان ماسک با دوج کوین در حال گول زدن مردم است و وی در حال بازی کردن با مردم است!

مدیرعامل و بنیانگذار اتاق تجارت دیجیتال  Perianne Boring در جریان برنامه Squawk Box شبکه  CNBC طی اظهار نظری گفت که ایلان ماسک با دوج کوین در حال گول زدن مردم است و وی در حال بازی کردن با مردم است.
ایلان ماسک پس از حضور در برنامه Saturday Night live درباره دوج کوین صحبت کرد و حتی اعتراف کرد که ارز رمزنگاری شده ی مورد علاقه او یک نوع بازی است.
شاید همین موضوع باعث شد که برخلاف انتظارات دوج کوین به روند صعودی خود پایان دهد و دچار کاهش قیمت شود، دوج تقریباً نیمی از ارزش کل بازار خود را از دست داد و از 0.72 دلار در 8 می به 0.44 دلار در 9 می رسید و پس از آن روند ریکاوری خود را شروع کرد.
پرین بورینگ معتقده است که ایلان ماسک یکی از هولدر های بزرگ دوج کوین است و در تلاش است تا جایی که ممکن است این رمزارز را پامپ کند بنابراین به نظر آنها هرکسی که دوج کوین خریداری کند به ایلان ماسک اجازه می‌دهد تا با دارایی او بازی کند.
هفته گذشته دوج کوین تقریباً دو برابر شد و از 0.42 دلار در 4 می به 0.71 دلار در 8 می رسید، به طور کلی بنا به کیت رونی دوج کوین در سال 2021 بیش از 10 هزار درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.
علی‌رغم تمام افزایش قیمت ها و عملکرد بسیار خوب دوج کوین، بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران به این ارز دیجیتال باور ندارند، اما ایلان ماسک به نظر برنامه ای برای دوج کوین در سر دارد زیرا اسپیس ایکس شرکت او موافقت کرده است که شروع به پذیرش دوج کوین کند و این کار به پذیرش بیشتر دوج کوین توسط شرکت ها سرعت می‌بخشد.
نظر شما درباره ایلان ماسک چیست؟

بیشتر بخوانید:  افت قیمت بیت کوین به 30 هزار دلار ضروری بود !

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا