اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افت قیمت دوج کوین پس از حضور ایلان ماسک در برنامه SNL

salamcrypto

با وجود تمام امیدواری های مردم دوج کوین دچار افت قیمت شد!

سرانجام انتظار ها به پایان رسید و ایلان ماسک در برنامه Saturday Night Live شرکت کرد و با وجود تمام امیدواری های مردم دوج کوین دچار افت قیمت شد. مدیرعامل تسلا که در مورد دوج کوین به صورت پیاپی توییت می‌نوشت سرانجام در یک برنامه زنده نیز در مورد دوج کوین صحبت کرد، در این برنامه از ایلان ماسک سوال پرسیده شد که آیا هدیه روز مادر دوج کوین اهدا خواهد کرد و او این موضوع را تایید کرد.
چند دقیقه پس از حضور ایلان ماسک در این برنامه دوج کوین دچار افت 25 درصدی شد و زمانی که این برنامه آغاز شد دوج کوین در سطح قیمتی 0.66 قرار داشت و در پایان این برنامه به 0.50 دلار نیز رسید، در زمان نگارش این خبر دوج کوین در سطح قیمتی 0.54 دلار قرار دارد.
یک ساعت قبل از شروع این برنامه دوج کوین در سطح قیمتی 0.66 دلار قرار داشت و این سطح قیمتی بالاترین رقم پس از رسیدن به 0.72 دلار بود، به نظر می‌رسید که ماسک از این ریزش قیمت دوج کوین مطلع بود زیرا چند روز قبل در توییتر از دنبال کنندگان خود خواسته بود که با احتیاط سرمایه گذاری کنند و داده های جدید نشان می‌دهند که سرمایه گذاران دوج کوین به شدت رو به افزایش هستند.
بسیاری از سرمایه گذاران دوج کوین امیدوار به افزایش قیمت این رمزارز بودند و برنامه SNL برای اولین بار در تاریخ به صورت زنده از طریق وال استریت ژورنال پخش شد.
ثابت شده بود که حتی یک اشاره ی کوچک نیز می‌تواند منجر به افزایش قیمت دوج کوین شود و مطالعات متعدد نشان داده است که توییت های ماسک اغلب منجر به افزایش قیمت دوج کوین شده است.
سام ترابوکو بازرگان  Alameda Research حدس زده بود که اگر ایلان ماسک اسمی از دوج کوین ببرد این رمزارز دچار اصلاح قیمت خواهد شد و همین اتفاق نیز افتاد.
نظر شما درمورد حضور ایلان ماسک در این نمایش چیست؟

بیشتر بخوانید:  عرضه اتریوم 2 از امروز

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا