اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دوج کوین، محبوب تر از سایر رمزارز ها

بر اساس آخرین آمار  Redditبا توجه به اینکه در آخر هفته بیت کوین با اصلاح قیمت ناگهانی و شدید مواجه شد به نظر می‌رسد که توجه خرده فروشان به دارایی های دیجیتال در حال افزایش است.
طبق آمار Subreddit، 145859 نفر به انجمن دوج کوین در ردیت در هفته گذشته اضافه شده است. با توجه به افزایش قیمت شدید دوج کوین در هفته گذشته، این دستاورد اصلاً تعجب آور نیست. ارز دیجیتالی که بر اساس شوخی ساخته شود حالا در یک سال اخیر بیش از 5 هزار درصد افزایش قیمت داشته است.
افزایش قیمت شدید دوج کوین در آخر هفته متوقف شد و دوج کوین حتی در حدودا 10 درصد اصلاح قیمت را تجربه کرد و این بدین خاطر بود که عملکرد قیمتی دوج کوین اغلب با تعامل در شبکه های اجتماعی ارتباط دارد و به علت آرام شدن جو در فضای شبکه های اجتماعی افزایش قیمت آن متوقف شد.
در همین حال انجمن ارز های دیجیتال در ردیت که به همه ارز های دیجیتال اختصاص داده شده در طول هفته گذشته 86838 کاربر جدید اضافه کرده است.
بنا به کوین مارکت کپ تقریباً کل بازار ارز های دیجیتال مانند دوج کوین عمل کردند و دچار اصلاح قیمت شدند که این اتفاق منجر به این شد که 386 میلیارد دلار از ارزش کل بازار کاهش یابد. ارزش کل بازار برای مدت کوتاهی به زیر 1.9 تریلیارد دلار رسید ولی دوباره جایگاه 2 تریلیارد دلار را پس گرفت.
اصلاح قیمت ناگهانی و شدید چیز عجیب و جدیدی برای سرمایه گذاران دنیای ارز های دیجیتال نیست و به خصوص پس از افزایش قیمت های شدید این اتفاق تقریباً معمول است. گمانه زنی ها در مورد کاهش ناگهانی قدرت هش بیت کوین و احتمال اقدام نظارتی ایالات متحده علیه بانک های کریپتو دوست ممکن است در اصلاح قیمت روز یکشنبه تاثیر داشته باشند.
حتی با این اصلاح قیمت شدید نیز ارزش کل بازار ارز های دیجیتال هنوز هم دو برابر ارزش کل در ماه ژانویه بود و در آن ماه برای اولین بار ارزش کل بازار از مرز یک تریلیارد دلار عبور کرد.

سلام کریپتو

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  احتمال ریزش بیت کوین به زیر 32 هزار دلار

منبع: CoinTelegraph


گزیده اخبار

صرافی ایرانی کارت

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا