اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دارندگان دوج کوین طی دو ماه میلیونر شدند😍

داستان میلیونر شدن گلوبر طی دوماه

گلوبر کونتسوتو 33 ساله که در یک شرکت موسیقی در لس آنجلس کار می‌کند داستان خود در مورد اینکه چگونه طی دو ماه به لطف دوج کوین میلیونر شده است را با مردم به اشتراک گذاشته است.
زمانی که قیمت دوج کوین در تاریخ 5 فوریه 4.5 سنت بود او 180 هزار دلار بر روی دوج کوین سرمایه گذاری کرد، وی در مصاحبه ای با  CNBC گفت که در مورد این ارز دیجیتال در ردیت مطالعه کرد و از تاثیر ایلان ماسک مدیرعامل تسلا بر روی آن مطلع شد.
کونتسوتو توضیح داد که چرا دوج کوین را انتخاب کرده است که دلایل جالبی هستند.
وی به جامعه دوج کوین در ردیت علاقه مند شده بود و همچنین از نژاد سگ Shiba Inu که نماد دوج کوین هست نیز علاقه دارد. او همچنین به رشد بیشتر این ارز دیجیتال امیدوار است و باور دارد که با دوج کوین می‌تواند میراثی را برای آیندگان خود تامین کند.
وی گفت:

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

من واقعاً فقیر بزرگ شدم، بنابراین این یک فرصت بزرگ برای من است.

وی همچنین درباره دلیل اصلی سرمایه گذاری در دوج کوین گفت:

کوین کده

دلیلی که پس اندازم را در دوج کوین قرار دادم ایلان ماسک است… من باور دارم که ایلان ماسک نابغه است.

کونتسوتو برای سرمایه گذاری در دوج کوین تمام سهام های خود از جمله سهام تسلا و اوبر را فروخت و تمام پس انداز خود را در ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کرد.
تعدادی از کارشناسان در مورد سرمایه گذاری در دوج کوین هشدار داده اند به عنوان مثال مایک نووگراتز مدیرعامل گلکسی دیجیتال که این هفته طی مصاحبه ای با  CNBC گفت که 30 درصد از ذخایر دوج کوین کاملا در دست دو نفر است و دوج کوین برخلاف بیت کوین نامحدود است و اکوسیستم گسترده ای ندارد.
حدود دو ماه بعد از اینکه او در دوج کوین سرمایه گذاری کرد دوج کوین در تاریخ 15 آپریل حدوداً 400 درصد افزایش یافت و ارزش کل بازار آن در تاریخ 16 آپریل به 49 میلیارد دلار رسید. دوج کوین اوج قیمت جدیدی را در 45 سنت ثبت کرد و ارزش دارایی کونتسوتو در 16 آپریل  به حدوداً یک میلیون دلار رسید.

بیشتر بخوانید:  چرا اتریوم در روند صعودی 🔝 باقی مانده است؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: News.Bitcoin


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا