اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاهش حجم معاملات روزانه دوج کوین در پی افزایش قیمت این رمز ارز

دوج کوین که به عنوان یکی از رهبران رشد قیمتی عجیب در بازار شناخته می‌شود اکنون به میانگین گردش روزانه 1.3 میلیارد دلار رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در ابتدای هفته به وقت اروپا یعنی دوشنبه در ایران، دوج کوین تقریباً طی یک روز افزایش قیمت 30 درصدی را تجربه کرد و ارزش کل بازار آن در تمامی روز های هفته افزایش یافت و حالا قیمت آن نیز به 0.29 دلار رسیده و نمودار این رمز ارز با نمودار بیت کوین و اتریوم ارتباط تنگاتنگی دارد و با افزایش قیمت آنها دچار افزایش قیمت می‌شود و با این حال حتی با افزایش قیمت دوج کوین نیز این رمز ارز نتوانست از سطح قیمتی 0.30 دلار عبور کند و همچنان در سطح قیمتی 0.27 – 0.29 دلار تثبیت می‌شود.

شاخص های اضافی On-Chain نشان می‌دهد که کاربران یا معامله گران به طور فعال دوج کوین را منتقل نمی‌کنند و حجم مبادلات در مقایسه با میانگین کمی افزایش می‌یابد و در مقایسه با بی ثباتی آپریل – می، حالا حجم معاملات دوج کوین به کمترین میزان سه ماهه خود رسیده است.

کوین کده

پیش از این دوج کوین از اواسط آپریل تا اوایل ماه می شاهد رشد 1000 درصدی حجم معاملات خود بود و این حجم از تراکنش بیشترین تراکنش ثبت شده در تاریخ این رمز ارز است و در آن زمان دوج کوین دچار افزایش قیمت شد و در آن زمان اوج قیمت خود را در سطح قیمتی 0.72 دلار ثبت کرد و پس از آن دچار کاهش قیمت شدید شد.

بیشتر بخوانید:  انتقال مقدار عظیمی از بیت کوین

بنظر شما همراهان زوم ارز، این ارز دیجیتال می‌تواند اوج قیمت خود را تا پایان این ماه لمس کند؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا