اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

روز های معمولی دوج کوین بدون ایلان ماسک

به گزارش زوم ارز، هشتمین ارز دیجیتال برتر بازار که همچنین پادشاه میم کوین ها محسوب می‌شود موفق شد سطح قیمت 0.31 دلار را لمس کرده حتی به 0.3174 دلار نیز رسید و پس از ترمز گاوها از سوی خرس ها کشیده شد و این رمز ارز دچار اصلاح قیمت جزئی شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تحلیلگران همگی در انتظار رسیدن دوج کوین به 0.31 دلار بودند و دیوید گوخنشتاین که یکی از اینفلوئنسر های بزرگ بازار ارز های دیجیتال محسوب می‌شود در توییتی نوشت که این صعود بدون هیچ توییتی از سوی مدیرعامل دو شرکت بسیار بزرگ تسلا و اسپیس ایکس یعنی ایلان ماسک که بزرگترین هوادار دوج کوین نیز محسوب می‌شود صورت گرفته است.

همانطور که می‌دانید دوج کوین افزایش قیمت بسیار بسیار وحشتناکی را به دنبال توییت های ایلان ماسک تجربه کرد و به پادشاه میم کوین ها تبدیل شد و علاوه بر آن به اوج قیمت 0.72 دلار رسید و حتی به جایگاه چهارمین ارز برتر بازار نیز دست یافت.

کوین کده

دیوید کوخنشتاین مدیرعامل پروتکل PAC با اعلام اینکه بازی برای دوج کوین تغییر کرده به تشریح آن پرداخت که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

او باور دارد که دوج کوین موارد استفاده زیادی دارد و علاوه بر آن از داشتن یک جامعه قوی نیز بهره می‌برد و در حال حاضر، دوج کوین همان کاری را انجام می‌دهد که یک ارز دیجیتال قصد انجام آنرا دارد و راه اندازی به روزرسانی برای کاهش کارمزدها دقیقا چیزی است که دوج کوین به آن نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:  درخواستی دیگر برای راه اندازی صندوق ETF بیت کوین

اسکات ملکر تحلیلگر برجسته نیز یک نمودار از این رمز ارز را به اشتراک گذاشت که در آن دوج کوین در حال تشکیل یک الگوی  Falling Wedge بود که اغلب منجر به افزایش قیمت رمز ارز خواهد شد.

اسکات ملکر باور دارد هدف از تشکیل این الگو رسیدن به 0.35 دلار است.

برای مطالعه بیشتر در مورد کیف پول هایی که از ارز دیجیتال دوج کوین پشتیبانی می کننده کلیک کنید

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا