اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

انتقال 850 میلیون دلار دوج کوین به صورت ناشناس قبل از اعلامیه ایلان ماسک

انتقال 850 میلیون دلار دوج کوین به صورت ناشناس قبل از اعلامیه ایلان ماسک

سرویس ردیابی WhaleStats یک تراکنش مشکوک 850 میلیون دلاری از دوج کوین را به اشتراک گذاشته است که ممکن است با اعلامیه ایلان ماسک در مورد پذیرش دوج کوین برای پرداخت کالا توسط تسلا مرتبط باشد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تراکنشی که در بلاکچین دوج کوین ظاهر شد نشان دهنده تراکنش بزرگی به ارزش تقریبا یک میلیارد دلار در دو آدرس انجام داده است. آدرس اول، “y3PvN” بخش عمده تراکنش را دریافت کرده است و در حال حاضر دارای 5.3 میلیارد دوج کوین است.

کیف پول فرستنده در تاریخچه خود تراکنش های متعددی داشته و ممکن است به یک صرافی ارز دیجیتال مرتبط باشد. در حالی که گیرنده تنها یک تراکنش دریافتی داشته است.

کوین کده

این تراکنش غیر معمول و بزرگ، درست قبل از اینکه ایلان ماسک مدیر عامل تسلا اعلام کرد که شرکتش دوج کوین را می پذیرد، انجام شد. پس از این اعلامیه، قیمت کوین 30 درصد افزایش یافت اما به 19 درصد بازگشت.

اعضای جامعه دوج کوین به دلیل نادر بودن چنین تراکنش های بزرگ در بلاکچین دوج کوین فرض کردند که باید بین این دو رویداد همبستگی وجود داشته باشد. علاوه بر این، کیف پول گیرنده با هدف دریافت وجوه ایجاد شده است و از آن زمان تا کنون آن را جابجا نکرده است.

بیشتر بخوانید:  لیبرا در شکل فعلی خود شکست خورده است

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا