اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش پذیرش و کاربرد دوج کوین

به گزارش زوم ارز، سازمان PAWS Chicago که قدمتی 25 ساله دارد و بزرگترین پناهگاه حیوانات در منطقه میدوست ایالات متحده محسوب می‌شود شروع به پذیرش دوج کوین کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مدیرعامل این سازمان خانم سوزانا هومن می‌گوید این حرکت آنها به منظور ارتباط با جامعه رو به رشد ارز های دیجیتال صورت گرفته است و وی در این خصوص گفت:
ما یک سازمان مبتنی بر راه حل ها و آینده نگر هستیم و به همین دلیل ما مشتاق ارتباط با جامعه رو به رشد ارز های دیجیتال هستیم و این موضوع می‌تواند به حفظ آینده رفاه حیوانات در شیکاگو و نجات جان حیوانات کمک کند.

این سازمان که در شیکاگو مستقر است به این واقعیت که توانسته تعداد حیوانات بی خانمانی که سالانه کشته می‌شوند را 91 درصد کاهش دهد افتخار می‌کند و آنها به یک مدل ملی پناهگاه حیوانات در ایالات متحده تبدیل شده‌اند.

کوین کده

آنها پس از همکاری با شرکت تبلیغاتی Leo Burnett شروع به پذیرش دوج کوین کردند و بنظر این کار را با توصیه این آژانس تبلیغاتی انجام دادند.

از روز های اولیه راه اندازی دوج کوین، جامعه دوج کوین بخاطر اقدامات خیریه خود شناخته می‌شود و در اوایل سال 2014 پس از جمع آوری پول برای کمپین روز جهانی آب برای حمایت از تأمین آب پاک در دنیا، توجه همگان را به خود جلب کردند.

بیشتر بخوانید:  والکری بیخیال راه اندازی صندوق ETF بیت کوین اهرم دار شد

نسخه کپی آن نیز به دلیل امور خیریه به تیتر اول خبر ها تبدیل شده است و در ماه جولای تیم توسعه دهنده  Baby Doge مبلغ 20 هزار دلار را به سازمان حیوانات Furkids که در آتالانتا مستقر است کمک کرد.

متاسفانه این خبر تأثیر مثبتی بر روی دوج کوین نداشته و این رمز ارز شبانه روز اخیر دچار کاهش قیمت 7.4 درصدی شده و هم اکنون در سطح قیمت 0.29 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا