اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قرار گرفتن Dogecoin در میان 10 ارز برتر

salamcrypto

Dogecoin پس از رشد چشمگیر که تصور می شد توسط گروه Reddit تنظیم شده است ، برای اولین بار از سال 2015 در میان 10 ارز رمزپایه برتر قرار گرفت.

برای اولین بار از سال 2015 ، Dogecoin  بار دیگر در لیست ده دارایی رمزپایه برتر را با توجه به ارزش بازار قرار گرفت.

در کمتر از دو روز ، DOGE  با رشد 900 درصدی از 0.0078 دلار برای رسیدن به بالاترین قیمت تمام تاریخ خود یعنی 0.078 دلار – بیش از چهار برابر بالاترین قیمت قبلی خود یعنی 0.0185 دلار شکست.

در نتیجه ، سکه کهنه کار در حال حاضر به عنوان هفتمین دارایی رمزنگاری بزرگ با دارایی بازار بیش از 9 میلیارد دلار ، بالاتر از لینک و زیر کاردانو قرار دارد DOGE. آخرین بار در زمان نوشتن این خبر به قیمت 0.073 دلار معامله شد.

رشد ناگهانی DOGE به پمپ سازمان یافته ای نسبت داده شد که توسط اعضای گروه Reddit r / WallStreetBets انجام شده است ، که مشخص شد که فشار کوتاه اخیر را ایجاد کرده است که باعث ایجاد قفل بین المللی در تجارت سهام خرده فروش بازی های ویدیویی Gamestop شد.

در میان این رشد ناخوشایند ، داده های رمزنگاری TheTIE گزارش داد که Dogecoin به سوژه نزدیک به 90،000 توییت تبدیل شده است ، و به اولین altcoin تبدیل می شود که حجم توییتر بیشتری نسبت به بیت کوین ایجاد کرده است.

بیشتر بخوانید:  شرکت Bitmain قیمت اسیک S19 را اعلام کرد

اوج سیگنال های اجتماعی DOGE همچنین با توییتی از طرف مدیر عامل سابق Dogecoin ، الون ماسک ، مدیر اجرایی تسلا ، تقویت شد. چهار سال پس از آنکه جکسون پالمر بنیانگذار Dogecoin پروژه را رها کرد ، ماسک به عنوان مدیرعامل فرضی Dogecoin  در سال 2019 انتخاب شد.

علی رغم اینکه Dogecoin از یک الگوهای رفتاری که گونه سگ Shiba Inu را به تصویر می کشد ، به طور مداوم از حمایت قوی جامعه برخوردار است – کمک مالی Dogecoin  به کمپین بازی های المپیک سوچی تیم Bobsled جامائیکا ، بودجه راننده NASCAR  جوش ویز ، و جمع آوری کمک های مالی برای ساخت چاه در کنیا در طول 2014 پرداخته است.

 

منبع : cointelegraph.com

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا