اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاهش قیمت شدید دوج کوین

همین الان و در زمان نگارش این خبر، دوج کوین در سطح قیمتی 0.20 دلار معامله می‌شود و این پایین ترین سطح قیمتی آن از 23 آپریل تاکنون است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این ارز دیجیتال که در سال 2013 به عنوان یک شوخی ایجاد شد و حالا با حمایت های ایلان ماسک به اینجا رسیده است بین ده ارز برتر بازار ارز های دیجیتال افت بیشتری نسبت به سایرین در شبانه روز اخیر متحمل شده است به طوری که دوج کوین در 24 ساعتی که گذشته است با افت قیمت 23.7 درصدی مواجه بوده و به همین خاطر هم اکنون در سطح قیمتی 0.20 دلار معامله می‌شود.

کسانی که قبل از خرید حضور ایلان ماسک در برنامه Saturday Night Live این رمز ارز را خریداری کردند دچار ضرر های هنگفتی شدند چرا که میم کوین (دوج کوین) در آن زمان در تاریخ 8 می اوج قیمت فعلی خود را در 0.74 دلار ثبت کرد و از آن زمان تاکنون دچار اصلاح قیمت 71 درصدی شده است.

کوین کده

این رمز ارز در اوایل ماه ژوئن بخاطر لیست شدن در صرافی آمریکایی کوین بیس افزایش قیمت خوبی را تجربه کرد و افسوس که به دنبال کاهش قیمت بیت کوین، این افزایش قیمت نیز از بین رفت.

بیشتر بخوانید:  با دور شدن آتاری از رمز ارز، توکن ATRI با خاک یکسان شد

آخرین سقوط قیمت دوج کوین در نتیجه اصلاح قیمت گسترده بازار است و عمده ترین دلیل این اصلاح قیمت نیز سرکوب استخراج ارز های دیجیتال از سوی دولت چین است.

در اوایل امروز نیز بانک خلق چین از بانک های بزرگ این کشور و علی پی خواست که ممنوعیت تجارت ارز های دیجیتال در این کشور را گسترش دهند.

باید دید دوج کوین تا کجا به سقوط قیمت شدید خود ادامه می‌دهد.

بنظر شما همراهان زوم ارز دوج کوین به کجا خواهد رسید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا