اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نشانه رفتن انتقاد دورسی به سوی شیبا اینو

نشانه رفتن انتقاد دورسی به سوی شیبا اینو

به گزارش زوم ارز، در توییت اخیر، مدیرعامل سابق توییتر، جک دورسی، از تصمیم رابین هود پیرامون افزودن رمز ارز شیبا اینو به لیست ارزهای خود بهت زده شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در پاسخ، مدیرعامل رابین هود، ولد تنف، پرسید که توییتر چه زمانی امکان ویرایش را معرفی خواهد کرد.

بالاخره، روز سه شنبه، این اپلیکیشن تریدینگ بدون کمیسیون، رمز ارز شیبا اینو را لیست کرد و باعث خوشحالی جامعه‌ی طرفداران این میم کوین شد. به دنبال این لیست شدن به شدت مورد انتظار، این توکن افزایشی حدودا 35 درصدی را تجربه کرد، اما از آن زمان، این ارز بیشتر رشد خود را خنثی کرده است.

کوین کده

این نخستین باری نیست که دورسی شیبا اینو را مورد انتقاد خود قرار می‌دهد. در ماه اکتبر، این میلیاردر به طور مختصر صرافی کوین بیس را برای تبلیغ شیبا اینو مورد انتقاد قرار داد.

دورسی به عنوان یک طرفدار پروپاقرص بیت کوین شناخته می‌شود. کسی که به طور مکرر ایده‌ی پذیرش آلت کوین‌ها را رد کرده است. خودداری وی از بررسی ارزهای دیجیتال دیگر، منجر به اختلافات متعدد با جامعه‌ی اتریوم شده است.

پس از کناره گیری دورسی از مقام مدیرعامل توییتر در ماه نوامبر، توییتر فضایی با سازگاری بیشتر با آلت کوین‌ها شد. بنا به گزارش پیشین U.today، این پلتفرم پیشتاز شبکه‌های اجتماعی امکان پاداش با بیت کوین را در میانه‌ی ماه فوریه معرفی کرد.

بیشتر بخوانید:  سهام ریپل عمومی خواهد شد

هفته‌ی گذشته، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، کسی که اخیرا 9.2 درصد از سهام توییتر را خریداری کرد، اخیرا پیشنهاد داد که امکان پرداخت حق اشتراک سرویس بلو با کمک دوج کوین فراهم شود.

در همین حال، دورسی تمرکز خود بر روی بیت کوین را حفظ کرده است. به تازگی، بلاک و بلاک استریم با تسلا برای راه اندازی یک مزرعه‌ی استخراج رمز ارز با انرژی خورشیدی قرارداد همکاری منعقد کردند.

به نظر شما دلایل دورسی برای مخالفت وی با آلت کوین‌ها چیست؟ آیا شما موافق وی هستید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا