اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

حال NFT اولین توییت دورسی 48 میلیون دلار قیمت دارد

حال NFT اولین توییت دورسی 48 میلیون دلار قیمت دارد

به گزارش زوم ارز، در حال حاضر، NFT ای که دارای یک کپی از اولین توییت منتشر شده توسط هم‌بنیان‌گذار توییتر، جک دورسی، که در این شبکه‌ی مجازی به اشتراک گذاشته شد، است، حدود 48 میلیون دلار در بازار NFT پیشتاز اوپن‌سی برچسب قیمتی خورده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که توسط U.today گزارش شد، ماه گذشته، دورسی این توییت را، به عنوان یک NFT، به قیمت حدود 2.9 میلیون دلار به فروش رساند. سینا استاوی، مدیرعامل بریج اوریکل، برنده‌ی این مزایده شد.

توییت تاریخی دورسی، “just setting up my twttr”، در ماه مارچ سال 2006 منتشر شد.

کوین کده

مدیرعامل سابق این شبکه‌ی اجتماعی پیشتاز، اعلام کرد که وی پول دریافتی از فروش این NFT را، پس از تبدیل به بیت کوین، به خیریه اهدا خواهد کرد.

اکنون استاوی تمایل به فروش این NFT به قیمت 14969 اتریوم دارد. وی وعده داده است که نیمی از عواید این مزایده به خیریه اهدا خواهد شد. هرچند، بنا به توییت اخیر، ظاهرا دورسی از مالک اولین توییت خود می‌خواهد تا 99 درصد از مبلغ فروش آن به خیریه اهدا شود.

طی سال‌ها، دورسی یکی از طرفداران پروپاقرص ارزهای دیجیتال، با گذاشتن تمرکز اصلی خود بر بیت کوین، و خودداری نکردن از ابراز علاقه‌ی خود به آلت کوین ها، بوده است.

بیشتر بخوانید:  برنت: روند گاوی بعدی بیت کوین از 2024 آغاز خواهد شد

فوریه‌ی سال گذشته، بلاک (که سابقا به عنوان اسکوئر شناخته می‌شد) معادل 170 میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد. در ماه ژانویه، این کمپانی اعلام کرد که آن‌ها یک سیستم استخراج بیت کوین باز، خواهند ساخت.

بنا به گزارش پیشین U.today، نوامبر گذشته، دورسی از سمت خود به عنوان مدیرعامل توییتر، جهت تمرکز بر اهداف خود در ارزهای دیجیتال، کناره گیری کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا