اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رشد 5 درصدی پولکادات و دلایل آن

رشد 5 درصدی پولکادات و دلایل آن

پولکادات 5 درصد رشد کرد و به اوج قیمت 90 روزه‌ی خود نزدیک شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز،می‌توان گفت که پولکادات روز پرباری داشته است؛ چرا که در زمان نگارش این خبر، طی شبانه روز گذشته قیمت آن بیش از 5 درصد رشد را تجربه کرده است. میزان نوسانات پولکادات، علی‌رغم اینکه یکی از ارزهای دیجیتال با ارزش بازاری بالا به شمار می‌رود، مورد توجه طرفداران رمز ارزها واقع نشده است، اما ممکن است این وضعیت تغییر کند.

طی هفت روز گذشته، پولکادات حدود 12 درصد رشد از خود نشان داده است، رشدی که ظاهرا بر اثر فعالیت شگفت انگیز پاراچین آن رخ داده است.

بنا به توییت اخیر پولکادات، SubSocial Chain، برنده جدید جایگاه پاراچین و یک شبکه بلاکچین که به عنوان معماری برای شبکه‌های اجتماعی آینده فعالیت می‌کند، از برنامه‌های خود برای انتقال پروتکل خود از شبکه کوزاما به پولکادات رونمایی کرده است.

علاوه بر برنامه‌های SubSocial، بقیه پروتکل‌ها بر روی اکوسیستم پولکادات نیز رشد مطلوبی را به نمایش گذاشته‌اند که به بازگردانی تمایل به پولکادات کمک می‌کنند. شبکه مانتا از راه اندازی MantaPay testnet v3، ارتقائی که به حفظ حریم خصوصی شبکه و موارد دیگر کمک می‌کند، خبر داد.

با رشد فعلی، اکنون این کوین در سطح قیمت 6.64 دلار با ارزش بازار 7.9 میلیارد دلار قرار دارد. در حالی که پولکادات از لیست ده رمز ارز برتر بازار خارج شده است، نسبت به بیشتر رقبای خود پایداری بیشتری از خود نشان داده است.

رشد اخیر پولکادات، سوالات مهمی در ذهن بیشتر هولدرها ایجاد کرده است. این پرسش‌ها، پیرامون این موضوع شکل گرفته‌اند که آیا فعالیت‌های اخیر در اکوسیستم این کوین، جهت ایجاد رشد قیمت پایدار کافی هستند یا خیر.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا